O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Pedro, Iniesta, Puyol
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 4845
  • Liczba komentarzy 2518
  • Polecenia 199

Komentarze

8

Kiedy ostatnio sprawdzałam, jeszcze nią byłam :)

4

Ależ w pełni się zgadzam. W końcu w całej La Lidze mamy aż 4 bramkarzy starszych od Bravo: Iraizoza, Luxa, Riesgo i Varasa. Same sztosy, nie sposób się nie zgodzić.

9

No popisał się Leno jak diabli: wpuszczając 2 bramki XD

28

Leno rozegrał dokładnie 45 minut w reprezentacji Niemiec. Proszę, opowiedz mi jeszcze jakąś bajkę. Świetnie ci idzie ich wymyślanie

0

Noooo Lufthansa jakieś 32 miliardy i nadal rośnie

Zobacz wszystkie

33

Artykuł pisał David Winner, to jest tylko tłumaczenie. Uczcie się czytać ludzie

30

Płacić zawodnikowi za odejście! No trzymajcie mnie k*rwa, bo to już jest jakiś nowy poziom debilizmu! Jeśli Katarczykom tak zależy, to proszę bardzo- niech wyłożą 20 koła i Xavi jest ich. No szlak może człowieka trafić! Zawierają jakieś szemrane umowy sponsorskie, żeby "redukować dług", wypieprzają Abidala i Villę bo ich nie stać na wynagrodzenia, a zaraz potem dają podwyżkę truchtającemu Messiemu, dopłacają Xaviemu za odejście i bulą grube miliony za afery podatkowe. I oni jeszcze mieli czelność oskarżać Laportę o niegospodarność. Banda chamów, a nie zarząd. Oby ich jak najszybciej wpieprzyli do paki, bo zniszczą to co inni budowali przez ponad 100 lat.

28

Leno rozegrał dokładnie 45 minut w reprezentacji Niemiec. Proszę, opowiedz mi jeszcze jakąś bajkę. Świetnie ci idzie ich wymyślanie

20

Dziwne, że AS nie wspomniał o sfastykach w sektorach Realu i o spaleniu senyery przed meczem.

11

Wbrew pozorom, to jest bardzo rozsądne posunięcie. Pedrito bronić potrafi, z tego co słyszałam był parę razy próbowany na tej pozycji podczas treningów w reprezentacji. W ataku nie daje już tyle co 3-4 lata temu, a jest ważną postacią w szatni i szczerze powiedziawszy szkoda by było się z nim rozstawać. Przesunięcia na linii skrzydłowy- boczny obrońca zdarzają się co chwilę i niemal zawsze zdają egzamin. Zobaczymy co w tego wyjdzie, ale jestem dobrej myśli.

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?