0

tak wy kibice z realu obrażacie barce ale to jest domena porażki bo nie znacie teorii ze wierni po porażce i dumnie po zwycięstwie ale lepiej obrażać tak wielki klub porostu was mi jest zal i powiem wam zjebane ryje jebcie sie na ryj.Vamos Barça !

0

co jak co gorzej było w pucharze króla xD

0

mocarze z Madrytu pokłońcie się mistrzowi z Katalonii hahahahahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?