tak wy kibice z realu obrażacie barce ale to jest domena porażki bo nie znacie teorii ze wierni po porażce i dumnie po zwycięstwie ale lepiej obrażać tak wielki klub porostu was mi jest zal i powiem wam zjebane ryje jebcie sie na ryj.Vamos Barça !
tak wy kibice z realu obrażacie barce ale to jest domena porażki bo nie znacie teorii ze wierni po porażce i dumnie po zwycięstwie ale lepiej obrażać tak wielki klub porostu was mi jest zal i powiem wam zjebane ryje jebcie sie na ryj.Vamos Barça !
Komentarze
0
tak wy kibice z realu obrażacie barce ale to jest domena porażki bo nie znacie teorii ze wierni po porażce i dumnie po zwycięstwie ale lepiej obrażać tak wielki klub porostu was mi jest zal i powiem wam zjebane ryje jebcie sie na ryj.Vamos Barça !
0
co jak co gorzej było w pucharze króla xD
0
mocarze z Madrytu pokłońcie się mistrzowi z Katalonii hahahahahah
0
co jak co gorzej było w pucharze króla xD
0
tak wy kibice z realu obrażacie barce ale to jest domena porażki bo nie znacie teorii ze wierni po porażce i dumnie po zwycięstwie ale lepiej obrażać tak wielki klub porostu was mi jest zal i powiem wam zjebane ryje jebcie sie na ryj.Vamos Barça !
0
mocarze z Madrytu pokłońcie się mistrzowi z Katalonii hahahahahah