si

0

FaneQ,
nie wk.... mnie bo nie mowie o messim a gdybym mowil to fakt ciekawe czy messi poradziłby sobie bez xaviego i iniesty on zna ich od dziecka a ronaldo jest w realu od 3 lat zaledwie a swietnie sobie radzi niech messi idzie do innego klubu np. chelsea zobaczymy czy tam sobie bedzie dobrze radził

si

0

SyboFCB,
ty wez lepiej NIE DENERWUJ bo na stronie realu nie ma takiego badziewia w komentarzach jak u was

si

0

niby czemu jestem fanem realu tylko bywam na tej stronie czasami bo sa niezle newsy tylko jak czytam te komentarze to wymiotowac mi sie chce jak ktos moze byc taki

si

0

magiczny717,
taki magiczny to ty niejestes bo marcelo i ramos nie aktorzą to jakby w barcelonie messi i iniesta aktorzyli czyli bzdura

si

0

wy na tej stronie jestescie tacy dziwni ze szczeka opada grunt ze ktos postawi wyzej kogoś z barcelony nad realem to od razu chwalicie jakby nie wiadomo co a gdyby ta sama osoba tydzien pozniej powiedziala cos przeciwko barcelonie te komentarze w mgnieniu oka były by negatywne.w skrócie IDZCIE SIĘ LECZYĆ tylko do dobrego lekarza

si

0

a to dzieki bo tego niewiedzialem i chyba ten canal + hd wezme wielkie dzieki

si

0

villa_2001,
no bo mi wlasnie najbardziej chodzi zeby miec canal + sport i + gol zeby ogladac lige hiszpanska i niewiem jeszcze czy beda te wszystkie polsaty glowny i te sportowe

si

0

ej mam takie pytanie nie zwiazane z tym newsem.Chce kupic taryfe z cyfry + tylko niewiem ile i jakie bede mial kanaly czy bedzie np. tvp1 tvn czy tylko okreslone z canal plus

si

0

wy to naprawde jestescie dziwni gość powie coś miłego na temat barcy lub jak karim pokaze ze szanuje abidala to odrazu piszecie ze on jedyny jest normalny i wogole a jak za tydzien powie cos zlego na barce to co juz bedzie jaki on jest ham i prostak zastanowcie sie czasami bo jestescie niemozliwi

si

0

zeby wszyscy byli tacy jak ty swiat bylby zbyt piekny

si

0

nie mówie konkretnie do ciebie bo może ty jesteś inny ale wiekszość to jest wlasnie taka ze na kogos by jechali a na siebie nie popatrza

si

0

sprawiedliwości stała się zadość karny jak zwykle podyktowany z niczego
viscaelbarca77,
czemu tak nie powiesz jak jedziecie po cristiano jak jemu mecz nie wyjdzie tylko krytykujecie go do bólu

si

0

było widać jakim messi jest jeszcze dzieckiem po meczu na murawie sie popłakał...

si

0

niezwalajcie winy na angielskich kibiców popatrzcie lepiej na swoich.Po meczu z realem nie mogli zniesc goryczy porazki i zaczeli bic kibica z madrytu tylko jeden barcelonista był mądry i rozbraniał te chołote..

si

0

zapomnieli dodac ze messi nie ustanowił rekordu 11 meczów z rzedu ze strzelona bramka zatrzymał się na 10

si

0

no i co teraz powiecie kto był lepszy w tym meczu messi czy ronaldo valdes czy casillas teraz macie odpowiedz czemu iker jest nr1 co do ronaldo mogl strzelic wiecej ale strzelil tego jesdnego najwazniejszego a messi sami wiecie

si

0

Marsallah,
jak ty mozesz wogole cos takiego pisac khedira słabo? on obok PEPE był najlepszym zawodnikiem realu ty zastanów sie czasami co piszesz

si

0

fabregasbarca,
ty wogóle wiesz co piszesz w realu 2 najlepszy strzelec w lidze ma 21 goli a w barcelonie alexis ma ....10 goli wiec w tym przypadku to byloby na odwrót barca ledwo co kwalifikowala by sie do ligi mistrzów(a nie o utrzymanie bo to bylo by smieszne) a real mniej ale jadnak gral by bardzo dobrze niewierzysz to odejmij sobie wszystkie gole messiego od wszystkich bramek barcy tym sezonie i to samo zrob z realem i ronaldo

si

0

klocek12355,
skąd masz ten skład tak szybko ja patrze na oficjalnej stronie i jeszcze nie ma

si

0

whatis,
zgadzam sie z toba ale komus takiemu jak juliancarax nie da sie powiedziec

si

0

juliancarax,
tylko ze ten jakis tam grajek portafil zdobyc 100 goli w la liga w 92 meczach i ma srednia w realu 1 gol na 1 mecz i tez zdobyl zlota pilke

si

0

juliancarax,
ja ciebie nierozumiem piszesz zeby messiego nie obrazac ale sam cr7 obrazasz zastanow sie co piszesz

si

0

nareszcie znalazl sie ktos kto powiedzial PRAWDE o Busquetsie ale wenger zapomnial o alvesie

si

0

zgadzam sie z dmc brawo za bajeczna technike bo nie kazdy strzelil by tak perfekcyjnie ale mogłby tak strzelic gdyby bramkarz sie ustawil

si

0

ale messi tez mial swoje szanse zeby wykorzystac karne wiec dajcie spokoj a co do bramek to messi rozegral wiecej meczow KMŚ superpuchar europy

si

0

patryk
a to dlatego z ronaldo lepszy snajper bo on przynajmniej umie podkreślam UMIE wykorzystac te karne a nie jak messi co marnuje ostatnio jeden za drugim

si

0

iniesta
jezeli takie proste to czemu messi tak marnuje ostatnio te karne

si

0

jemu nie chodzilo o faul na ozilu tylko za zagranie reka gracza getafe w polu karnym co cr7 dosrodkowywal

si

0

Profil JimMorrisonFCB
zgadzam sie z gitkolo i kolejne dyskusje nie maja sensu bo co to moja wina ze czesciej fauluja graczy realu niz barcy


si

0

pewnie ze nie bo barcelona jest zawsze jakos chroniona bo unicef robi swoje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?