CR7 dla TV1: „Złota Piłka Mundialu? Jeżeli powiedziałbym, co o tym sądzę, trafiłbym do więzienia. Nie mogę być szczery”
Jeżeli redakcja dobrze przeczytałaby ten wywiad to może zobaczyliby że to było w formie żartu, a o większości nie będę pisał widzę tutaj troszkę inna wersje niż wcześniej czytałem na różnych stronach i nie konkretnie rm.pl
Przychodzi jedno na myśl BÓL DUPY drogiej redakcji że Messi nie znalazł się nawet w finałowej trójce
Komentarze
0
Jak to jest z tym Eleven płaci się te 8 zł normalnie jak abonament czy idzie to jakos inaczej np. SMS ?
0
zwróc uwage na to że kilka wcześniejszych okienek "odpuścili"
2
zachowanie messiego jeszcze bardziej ( ręce w kieszeni gdy m.in. odpowiadal na pytania )
0
czyli na jakiej platformie bedzie to eleven na cyfrowym polsacie ?
0
Ale Puyol wiedział kiedy powiedzieć "dość"
5
4
Sir Alex Ferguson
3
Nie ma o czym mówić, po prostu zasłużył...
http://fangol.pl/view/61864/neuer-mial-wiecej-celnych
3
CR7 dla TV1: „Złota Piłka Mundialu? Jeżeli powiedziałbym, co o tym sądzę, trafiłbym do więzienia. Nie mogę być szczery”
Jeżeli redakcja dobrze przeczytałaby ten wywiad to może zobaczyliby że to było w formie żartu, a o większości nie będę pisał widzę tutaj troszkę inna wersje niż wcześniej czytałem na różnych stronach i nie konkretnie rm.pl
Przychodzi jedno na myśl BÓL DUPY drogiej redakcji że Messi nie znalazł się nawet w finałowej trójce
2
Na Bernabeu też odnieśli sie z kulturą do Messiego bo jak był mały to stwierdzono u niego autyzm