0

5 ! :d

0

haha ale rzeźnia xD

0

no i wchodzi majstersztyk messi ! xd

0

no kur taka akcja no ! w dupe

0

o lol 2 słupek i poprzeczka !

0

no też prawda ale u mnie dobrze odbiera i w ogóle :D

0

a polski komentator ?

0

nmzc :D

0

http://rikotv.ubf.pl/viewpage.php?page_id=35 jeszcze raz daje link

aj !

Villa sam na sam ale broni bramkarz Napoli

0

36 min 2 :0 graja bosko ;)

0

nmzc :D

0

2 : 0 ! 30 min

Fabregas z podania Thiago a Keita z główki ! :D

0

jak by komuś nie działało ale mi działa i powinno działać na 100 %

to prosze do mnie napisać na gg : 33972610

heh gol 1:0 !!!

Fabregas !!!!

0

http://rikotv.ubf.pl/viewpage.php?page_id=35

tu jest mecz Barcy i nie ma za co :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?