22 sierpnia 2011, 22:17
0
5 ! :d
22 sierpnia 2011, 22:07
haha ale rzeźnia xD
22 sierpnia 2011, 21:57
no i wchodzi majstersztyk messi ! xd
22 sierpnia 2011, 21:50
no kur taka akcja no ! w dupe
22 sierpnia 2011, 21:49
o lol 2 słupek i poprzeczka !
22 sierpnia 2011, 21:45
a polski komentator ?
22 sierpnia 2011, 21:48
no też prawda ale u mnie dobrze odbiera i w ogóle :D
22 sierpnia 2011, 21:13
2 : 0 ! 30 min Fabregas z podania Thiago a Keita z główki ! :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
5 ! :d
0
haha ale rzeźnia xD
0
no i wchodzi majstersztyk messi ! xd
0
no kur taka akcja no ! w dupe
0
o lol 2 słupek i poprzeczka !
0
a polski komentator ?
0
no też prawda ale u mnie dobrze odbiera i w ogóle :D
0
o lol 2 słupek i poprzeczka !
0
2 : 0 ! 30 min
Fabregas z podania Thiago a Keita z główki ! :D
0
no kur taka akcja no ! w dupe