seba456789
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież w maju rozpoczynają się zgrupowania reprezentacji przed Euro i Copa America. Grają po 60 meczy na sezon to teraz muszą przejść regeneracje a nie 2 dni po ważnym meczu finału Copa del Rey mają jechać na środek pustyni i grać z jakimiś Katarczykami o nic.
0
0
Ale dla mnie szacun ?
0
No w sumie racja.
2
Ale trochę ma rację te wielkie kluby mają łatwiej powinni to zmienić żeby te mniej słynne kluby też miały szanse.Bayern Benfica powinien być karny.Jestem fanem Barcy ale Suarez przesadził i nie zdziwił bym się jak by dostał czerwień bo to już nie pierwszy raz jak wpadnie w furię to mu odbija.
0
Według mnie mogli by zmienić nazwę stadionu i zrobić jakąś wielką kartoniade podczas El Calsico.
0
mogą już grać