Przecież w maju rozpoczynają się zgrupowania reprezentacji przed Euro i Copa America. Grają po 60 meczy na sezon to teraz muszą przejść regeneracje a nie 2 dni po ważnym meczu finału Copa del Rey mają jechać na środek pustyni i grać z jakimiś Katarczykami o nic.
Ale trochę ma rację te wielkie kluby mają łatwiej powinni to zmienić żeby te mniej słynne kluby też miały szanse.Bayern Benfica powinien być karny.Jestem fanem Barcy ale Suarez przesadził i nie zdziwił bym się jak by dostał czerwień bo to już nie pierwszy raz jak wpadnie w furię to mu odbija.
Ale trochę ma rację te wielkie kluby mają łatwiej powinni to zmienić żeby te mniej słynne kluby też miały szanse.Bayern Benfica powinien być karny.Jestem fanem Barcy ale Suarez przesadził i nie zdziwił bym się jak by dostał czerwień bo to już nie pierwszy raz jak wpadnie w furię to mu odbija.
Komentarze
0
Przecież w maju rozpoczynają się zgrupowania reprezentacji przed Euro i Copa America. Grają po 60 meczy na sezon to teraz muszą przejść regeneracje a nie 2 dni po ważnym meczu finału Copa del Rey mają jechać na środek pustyni i grać z jakimiś Katarczykami o nic.
0
0
Ale dla mnie szacun ?
0
No w sumie racja.
2
Ale trochę ma rację te wielkie kluby mają łatwiej powinni to zmienić żeby te mniej słynne kluby też miały szanse.Bayern Benfica powinien być karny.Jestem fanem Barcy ale Suarez przesadził i nie zdziwił bym się jak by dostał czerwień bo to już nie pierwszy raz jak wpadnie w furię to mu odbija.
2
Ale trochę ma rację te wielkie kluby mają łatwiej powinni to zmienić żeby te mniej słynne kluby też miały szanse.Bayern Benfica powinien być karny.Jestem fanem Barcy ale Suarez przesadził i nie zdziwił bym się jak by dostał czerwień bo to już nie pierwszy raz jak wpadnie w furię to mu odbija.
0
Według mnie mogli by zmienić nazwę stadionu i zrobić jakąś wielką kartoniade podczas El Calsico.
0
No w sumie racja.
0
0
Ale dla mnie szacun ?