scibix
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Puławy
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jakiś lonk na sopcasta macie możE?
0
najlepszego Leo!! :)
0
Barca zagra z Deportivo pierwszym składem, bynajjniej w przodzie i teraz wam mówie Eto'o strzeli minimum 3 BRAMKI !!!
0
"szyszunialo" to nie blad redakcji. przed meczem prawdopodobnie zostanie skreślony jeden bramkarz, jak valdesa bedzie bolalo stluczenie być moze ze to bedzie wlasnie on ;)
0
Emilinho nie siadzie nie wyeliminuja ci bo jak nie wystapi w meczu sie nie liczy xDD
0
alves ława?
0
trzeba wszystkie w lidze wygrywac i czekac na potkniecia rywali, zeby potem skupic sie na pucharach bo tez jest wazne zeby jak najwiecej osiagnac w tym sezonie i udowodnic kto rzadi w pilkarskim swiecie!!
0
czemu uwazacie ze za slaby?? moim zdaniem jakby sie rozegral by calkiem dobrze gral. bojan przeciez tez nic wielkiego nie pokazuje a gra. moim zdaniem rok trenowania z guardiola niecaly moze nawet i lewe skrzydlo uzupelnione na 45min conajmniej;]
0
napisal by mi ktos esa chociażby z gg z wynikami losowania z kim barca jest w grupie?? jestem bardzo ciekaw i chcialbym znac wynik losowania na "gorąco". z gory dziekii ;) moj kom. 515310550
0
widze ze ladnie sie dzieje i w 2 zespole. ;) oby tak dalej!! BARCA KROLUJE !!! Teraz aby spokojnie dazyc do wygrania ligi i w lm powalczyc o zwyciestwo (Wg mnie jestesmy faworytem !!! ) ;)
0
Postawilem na Barca w sts ze wygra roznica 2 bramek conamniej !! JAZDA JAZDA JAZDA !!! LOKOMOTYWA BARCY ROZGRZEWA SIE I JUTRO BEDZIE KONCERT MESSIEGO I ETO'O !!!!!!!!!!!!!!
0
ja na miejscu sztabu szkoleniowego barcy staralbym sie o nowego bramkarza. jest nim niewatpilwie np. Artur Boruc.
0
kiedy pierwsza kolejka??;)