"szyszunialo" to nie blad redakcji. przed meczem prawdopodobnie zostanie skreślony jeden bramkarz, jak valdesa bedzie bolalo stluczenie być moze ze to bedzie wlasnie on ;)
trzeba wszystkie w lidze wygrywac i czekac na potkniecia rywali, zeby potem skupic sie na pucharach bo tez jest wazne zeby jak najwiecej osiagnac w tym sezonie i udowodnic kto rzadi w pilkarskim swiecie!!
Postawilem na Barca w sts ze wygra roznica 2 bramek conamniej !! JAZDA JAZDA JAZDA !!! LOKOMOTYWA BARCY ROZGRZEWA SIE I JUTRO BEDZIE KONCERT MESSIEGO I ETO'O !!!!!!!!!!!!!!
"szyszunialo" to nie blad redakcji. przed meczem prawdopodobnie zostanie skreślony jeden bramkarz, jak valdesa bedzie bolalo stluczenie być moze ze to bedzie wlasnie on ;)
Komentarze
0
jakiś lonk na sopcasta macie możE?
0
najlepszego Leo!! :)
0
Barca zagra z Deportivo pierwszym składem, bynajjniej w przodzie i teraz wam mówie Eto'o strzeli minimum 3 BRAMKI !!!
0
"szyszunialo" to nie blad redakcji. przed meczem prawdopodobnie zostanie skreślony jeden bramkarz, jak valdesa bedzie bolalo stluczenie być moze ze to bedzie wlasnie on ;)
0
Emilinho nie siadzie nie wyeliminuja ci bo jak nie wystapi w meczu sie nie liczy xDD
0
trzeba wszystkie w lidze wygrywac i czekac na potkniecia rywali, zeby potem skupic sie na pucharach bo tez jest wazne zeby jak najwiecej osiagnac w tym sezonie i udowodnic kto rzadi w pilkarskim swiecie!!
0
Barca zagra z Deportivo pierwszym składem, bynajjniej w przodzie i teraz wam mówie Eto'o strzeli minimum 3 BRAMKI !!!
0
Postawilem na Barca w sts ze wygra roznica 2 bramek conamniej !! JAZDA JAZDA JAZDA !!! LOKOMOTYWA BARCY ROZGRZEWA SIE I JUTRO BEDZIE KONCERT MESSIEGO I ETO'O !!!!!!!!!!!!!!
0
ja na miejscu sztabu szkoleniowego barcy staralbym sie o nowego bramkarza. jest nim niewatpilwie np. Artur Boruc.
0
"szyszunialo" to nie blad redakcji. przed meczem prawdopodobnie zostanie skreślony jeden bramkarz, jak valdesa bedzie bolalo stluczenie być moze ze to bedzie wlasnie on ;)