rutek24
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Płock
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a na murawie juz sie zaprezentował??????????????????????
0
jedyny jego blad to Czychrynski,czy jak tam on sie nazywa ;)
0
http://www.mitele.telecinco.es/t5/eventos/presentacion-Ibra/index.html
0
http://www.rojadirecta.com/canal/marca.asx
tu cos jest:D
0
mam pytanie. ma ktos moze duza wersje tego zdjecia powyzej???:D
0
i wcale sie nie dziwie bo jest na reprezentacje za slaby.nie wiem jeszcze czemu Barca nie kupila jakiegos dobrego bramkarza,w takim klubie potrzebny jest bramkarz z najwyzszej pulki:D
0
a i przy wczorajszej bramce tez powinien sie lepiej zachowac,wlasciwie to stal w tym miejscu gdzie leciala pilka
0
dobrze mowi koles,w takiej druzynie jak barcelona powinien byc bramkarz o wiekszych umiejetnosciach niz ten niepewny wpuszczajacy szmaty valdes
0
mam pytanie:D ma ktos moze zdjecie druzyny na nowy sezon?takie grupowe co rabia zawsze:P
0
mam pytanie:D ma ktos moze zdjecie druzyny na nowy sezon?takie grupowe co rabia zawsze:P