O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 10
  • Polecenia 0

Komentarze

0

a na murawie juz sie zaprezentował??????????????????????

0

jedyny jego blad to Czychrynski,czy jak tam on sie nazywa ;)

0

0

mam pytanie. ma ktos moze duza wersje tego zdjecia powyzej???:D

Zobacz wszystkie

0

mam pytanie:D ma ktos moze zdjecie druzyny na nowy sezon?takie grupowe co rabia zawsze:P

0

mam pytanie:D ma ktos moze zdjecie druzyny na nowy sezon?takie grupowe co rabia zawsze:P

0

dobrze mowi koles,w takiej druzynie jak barcelona powinien byc bramkarz o wiekszych umiejetnosciach niz ten niepewny wpuszczajacy szmaty valdes

0

a i przy wczorajszej bramce tez powinien sie lepiej zachowac,wlasciwie to stal w tym miejscu gdzie leciala pilka

0

i wcale sie nie dziwie bo jest na reprezentacje za slaby.nie wiem jeszcze czemu Barca nie kupila jakiegos dobrego bramkarza,w takim klubie potrzebny jest bramkarz z najwyzszej pulki:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?