ruben
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Limanowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bestia wrzuta rasiak strzela... W 96min tak się gra
1
Trafione zdjęcie newsa
2
@Dalhi czerwień w derbach jak gol vamos!!!!
2
Brajkłajta to już nie wymienili
0
Cadiz wygrywa z nami...to jest Z Barcą.. co dalej?? Bo ja już nie wiem ??? Milan??? Teraz to już h_j z meczami czekajmy na wybory i zmianę (impuls) Laporta??? Ja Messiego bym nie oceniał w wy......???
0
Mam nadzieje ze ten sezon to nie bedzie 50twarzy barcy.... chodzi mi o wachania formy zobaczymy juz dzis
0
Sklady na livescore com w bramce bravo w obronie rudy w pomocy rafhinia
0
Ja postawilbym na bravo w bramce boje sie o jakiegos klopsa .... tu juz nie mozna sobie na to pozwolic . Nie mam nic do ter stegena mam nawet nadzieje ze za rok moze dwa bedzie nr 1
ale jednak bravo jest bardziej ograny w tym sezonie
2
wczesniej czytajac newsy o odejsciu daniego myslalem sobie ze jest mi to obojetne ale im sprawa staje sie bardziej prawdopodobna to mysle sobie ze alves jest nam potrzebny na boisku jak i poza nim on ma DNA barcy (nie pisze tego z ironia ) moze nie jest taki sam na boisku jak kilka lat temu ale znalesc kogos lepszego to tez problem nawet gdybysmy tych sankcji nie mieli....
0
ja nie w temacie... Na głównej stronie Onetu prezentują slajdy z klubami które przejęli szejkowie i zdjęcie naszej Barcy na pól strony wywalili... dopiero jak otwarłem artykuł to zauważyłem że pomylili nas z Valencią heh
0
ja nie w temacie... na stronie marca.com jest tabela pichichi la liga wie ktos co oznacza FALTA i 3 gole Messiego w tej tabelce???
http://www.marca.com/deporte/futbol/trofeos/2014-2015/pichichi-zamora/pichichi-primera.html
0
U murzynow w chinach jest taka wyspa na ktorej ukryli sie elwis jackson vermalen i duglas
0
dobry mecz Pique
0
trzymaj sie tito.
0
"Més que un club" brzmi nieco mniej godnie, niż brzmiało 12 miesięcy temu
Z tymi słowami całkowicie sie nie zgadzam, przesada i tyle !!!
0
super transfer jezeli mamy walczyc ja co roku jostatnio z anglikami o LM to tacy pilkaze sa potrzebni ibra i Dmytro napewno to ulatwia ciekawy jestem co bedzie jak wroci milito to tez klasowy stoper zobaczymy.....
0
kompilacja pierwsza klasa mam nadzieje ze za w maju przyszlego roku zrobisz podobną hehe odbiegając od tematu to denerwuje mnie Ronaldinho w zdjeciu do newsa z napisem "Nowa kompilacja" i w skórce strony najwyższy czas to zmienić....