0

http://prntscr.com/k91356 ahh nie raz fajnie poczytać zagraniczne komenty na temat Barcy. Gość trafił w punkt.

1

haha to dobrze, bo te info było z 5 godzin temu dawane. Znowu kwestia kilku godzin :D?

Jeszcze Sport zacytowali. To już w ogóle :D :D: :D

0

Lipowo z tymi transferami. Taka cisza... Niech Barca sprzedaje, a potem zobaczymy ten wielki transfer Abidala. Może Martial.

2

...

0

Komentarz usunięty

0

Miało być 22mln funtów.

1

No mi też raz się chyba zdarzyło zamyślić na tym serialu. Chyba nie opyla się go kontynuować.

1

Oglądał ktoś serial Tabu? Jestem po 2 odcinkach i nie zachwyca ten serial.

0

To samo.

0

Wiesz, że inaczej gra się z najlepszymi na boisku, a inaczej ze słabszymi? Takim sposobem jak myślisz to nie ujrzałbyś wielu wychowanków.

2

Ja też czekam ;D Zwłaszcza w składzie z Cou i Dembele jak na Barcelone przystało.

0

Ten moment kiedy siekał piękną bramkę przeciwko Bayernowi, a ty nie wiedziałeś jeszcze, że będzie grał w Barcelonie.

2

I co z tego. Digne sprzedać, a jak będzie trzeba to rzucać na głęboką wodę w przypadku kontuzji Alby. Świat się nie zawali. Kiedyś trzeba będzie dać prawdziwą szansę dla wychowanka ;) Co? Ciągle będziemy się tłumaczyć, że nie ma doświadczenia? Tfu na takie tłumaczenia. Jakoś Mbappe w lidze mistrzów kosił i to nie z byle kim. Barca w lidze mistrzów w większości gra z drużynami typu BVB czy Roma. 22 lata to za późno na szansę? 21? Też za późno wydaje mi się. 18-20 lat najlepiej.

7

https://www.instagram.com/p/BldF33ElkuI/?taken-by=paulpogba

Może by się przydał ktoś taki w szatni jak Pogba. Haha. Co za gość.

2

Paco powinien odejść. Ma większą pensję i różnicy między Paco, a Munirem nie ma. Na jednym możemy tylko stracić pieniądze, a na drugim zyskać.

19

Tak chcą teraz dawać szansę wychowankom to niech sprzedają Paco. Jeśli sprzedadzą Munira to tym samym pokażą, gdzie mają wychowanków. Ten zawodnik jest kluczem do tego, czy Barca będzie stawiać na wychowanków. Niczym od Paco się nie różni. Ma mniejszą pensję.

1

Dr Dre w wieku 50 lat ma lepsze flow i pojemniejsze płuca. Ten cały Ero to musi brać oddech na każdą kilku wyrazową linijkę haha weź przestań. Unskill w bombe.

0

A co? On nie ma podjazdu nawet do amerykańskiego undergroundu.

12

Masakra zrozumieć tych unskillowych raperów w Polsce. To już lepiej rozumiem Eminema i innych murzynów.

4

A co? Nie da rady? Jak przeszedł sam pół boiska by na koniec przelobować bramkarza? Większość grałaby do Messiego.

15

Ale po co takie artykuły. Beztalencia dostały w Barcelonie więcej minut niż Dembele za 150mln €. Spokojnie.

1

Yerba Mate i przyjaciela Godina z AM ;D

1

Ale spójrz na to od strony ekonomicznej. Różnicy między Munirem, a Paco większej nie ma, a Munir jeszcze może się rozwinąć. Paco ma 5x większy kontrakt niż Munir. Paco jest więcej warty. Można tylko zarobić. Lepiej postawić na wychowanka.

1

Też tego nie ogarniam. Przecież Barca mogłaby stawiać bardziej na wychowanków i jakby nie wypalił to mogłaby sprzedawać po te 20mln € graczy.

7

Taa? Ty za to chcesz wymienić Dembele za Hazarda i dopłacić 80mln funtów, gdzie Hazard za rok będzie do wyciągnięcia za max. 100mln€ z rocznym kontraktem. 2 razy na tym Barca by straciła.

0

To było nieziemskie spotkanie i to jak sędzia przekręcił Barcelone. Szkoda, bo wtedy to Barca obroniła by LM, a nie Real i prawdopodobnie byśmy wygrali LM tyle razy co oni. Ich jakoś sędzia nie chciał przekręcić.

4

Jeśli Barcelona ma kupić takiego cracka jak Rabiot, to niech lepiej nie kupuje i postawi na młodzież. Nie opłaca się go kupować. Jest Arthur, a za rok do pomocy będą chcieli wejść młodziki ze szkółki. Ktoś powie - Z młodymi nie zawojujemy Europy. No, ale kiedyś trzeba będzie na nich postawić, a jak młody odpali to po 2 latach sprzedamy Rabiota, bo będzie miejsce zajmować z pensją na poziomie +8mln?

0

Skąd wiesz, że za przynajmniej 100mln? Bomba może być tansza ;D

3

Jak maja 50mln € to spoko XD Za mniej nie opyla się sprzedawać, bo kogo za mniej Barca sprowadzi na ławkę i byłby chociaż na poziomie Denisa? Może wychowanek, w co wątpię, bo by musiał łapać minuty, a powoływanie wychowanka na mecz z Barcy B, by nie zagrał jest bez sensu. Lepiej dać szansę Denisowi i tyle. Jeszcze nie dostał prawdziwej szansy i zaufania.

Modric w 1. sezonie Realu dostał ponad 3k minut i nie błyszczał, gdzie Denis teraz nie ma połowy tych minut rozegranych, a już coś tam pokazał.

0

Proctor i Job robią ten serial. Jeszcze Lotus, co przeszedł na lekko ciemną stronę mocy ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?