0

Jeden i najlepszy argument, że La Masia działa i ciągle wydaje najlepszych zawodników - Nawet kibice Realu za Modrica chcieliby Thiago.

0

Barcelona potrzebuje technikow i to bardzo.

4

Munir jeszcze może się rozwinąć :) Nie wiesz tego. Fajnie by było, gdyby Munir został, bo technike ziomeczek ma.

17

Hmm to na pewno musi być jakiś wałek.

0

+1

0

Może nie będziesz miał okazji jak do składu wskoczy Arthur.

31

XD? Nie sądzę.

0

Po prostu dobra szkółka.

0

O nie, Munir musi zostać. Im więcej technicznych graczy tym lepiej.

0

To spróbuj napisać te zdanie poprawnie :)

0

I co z tego, że ma? De Jong miał zdjęcia w Barcelonie i jakoś u nas nie gra.

0

Nie... Dembele jest wyjątkowy. Obie nogi, mega przyśpieszenie, nieszablonowe zagrania. Wystarczy spojrzeć na mecze jak wchodził z ławki czy w ogóle grał. Suarez dostawał tyle piłek na nos, że był sam w szoku i ich nie trafiał.

1

Dzięki za komplement.

4

Nope. Dembele jest wyjątkowy. Tacy się rodzą co 10-20 lat.

0

Rafinha jako drugi pomocnik rozgrywający w parze z Cou? Jednak 1. skład gra większość czasu i to oni mają większy wpływ na wynik. A nie wyobrażam sobie zmiany, gdzie schodzi Arthur, a wchodzi Vidal.

0

?

0

Jedynym kreatywnym pomocnikiem oprócz Cou będzie Arthur ;d trochę słabo.

0

Nie.

0

Wpisz w google i po sprawie. :)

0

Nie, to już jest troll.

0

Niby każdy się cieszy, ale wolałbym transfer wzmacniający 1. 11 jak Thiago. Transfery uzupełniające się nie sprawdzają - Denis, Gomes, Vidal, Turan

1

Niestety w piłce nie ma sentymentów.

0

Zawsze będą lepsze. Dlatego już żaden wychowanek się nie przebije.

0

No to jest Dembele, Coutinho i Arthur. To są wzmocnienia.

0

Najbardziej boję się o minuty dla Arthura i o piękną grę.

0

Jak gra 1 na 10 meczy to ciężko to poprawić.

0

Już jest taki serial tylko o Imperium Osmańskim :)

0

Jest na zmiane Roberto, Arthur... I jeśli między tymi zawodnikami rozdzieli się minuty to nikt zmęczony nie będzie.

0

Trochę dużo.

1

Munir.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?