robcio16112
Dołączył/a: styczeń 2013
Rębków
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2:2 Llorente :P
0
Trzeba wbić dwie bramki w pierwszej połowie a później gać kontratakiem lub bronić się całą drugą połowę . :)
0
To kolejny mecz Neymara w którym jest zawodnikiem meczu !! Coraz bardziej podoba mi się jego gra w Europie . Coś będzie z tego chłopaka :P .
0
0
Kto potrzebuje link do transmisji ? Proszę bardzo ;3 : http://www.drhtv.com.pl/transmisja-22915.html
0
Tello jest pro
0
Valdes
Alves Song Pique Alba
Sergio
Xavi Iniesta
Villa Cesc Messi
Moim zdaniem powinien wyjść taki skład . :P
0
gdyby Ramos by przeszedł napewno będzie mile widziany .
0
Abidal, gdyby wszedł i strzelił gola ! - wymarzony powrót . :) liczę na to że wejdzie.
0
Dani Alves się przefarbował !! :)
0
TylkoBarca!
Chyba nie ma :( ja też szukałem i nie znalazłem :(
0
te wyniki 5:0 i 1:3 to przeszłość każde gran derbi to całkiem inne emocje
0
Myślę, że Barca wygra zrewanżuje się za ostatni mecz i wygra 4:0
0
Villa to będzie wielki powrót. :)