5 listopada 2013, 22:16
0
2:2 Llorente :P
26 października 2013, 08:45
Trzeba wbić dwie bramki w pierwszej połowie a później gać kontratakiem lub bronić się całą drugą połowę . :)
9 października 2013, 18:29
To kolejny mecz Neymara w którym jest zawodnikiem meczu !! Coraz bardziej podoba mi się jego gra w Europie . Coś będzie z tego chłopaka :P .
29 sierpnia 2013, 14:52
25 sierpnia 2013, 20:49
Kto potrzebuje link do transmisji ? Proszę bardzo ;3 : http://www.drhtv.com.pl/transmisja-22915.html
2 lutego 2013, 20:50
Villa to będzie wielki powrót. :)
7 kwietnia 2013, 08:38
gdyby Ramos by przeszedł napewno będzie mile widziany .
2 marca 2013, 15:38
te wyniki 5:0 i 1:3 to przeszłość każde gran derbi to całkiem inne emocje
23 lutego 2013, 14:09
Myślę, że Barca wygra zrewanżuje się za ostatni mecz i wygra 4:0
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
2:2 Llorente :P
0
Trzeba wbić dwie bramki w pierwszej połowie a później gać kontratakiem lub bronić się całą drugą połowę . :)
0
To kolejny mecz Neymara w którym jest zawodnikiem meczu !! Coraz bardziej podoba mi się jego gra w Europie . Coś będzie z tego chłopaka :P .
0
0
Kto potrzebuje link do transmisji ? Proszę bardzo ;3 : http://www.drhtv.com.pl/transmisja-22915.html
0
Villa to będzie wielki powrót. :)
0
gdyby Ramos by przeszedł napewno będzie mile widziany .
0
te wyniki 5:0 i 1:3 to przeszłość każde gran derbi to całkiem inne emocje
0
Myślę, że Barca wygra zrewanżuje się za ostatni mecz i wygra 4:0
0
2:2 Llorente :P