redman
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jelenia Góra
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wlasnie jest jeszcze iniesta,zapomnialem:(ale na dm-ie wolalbym keite niz sergio,gosciu jednak nie ten poziom,wydaje mi sie ze z presja sobie nie radzi
0
stary przestan nazywac ludzi sezonowcami,ktorzy maja odmienne zdanie niz ty,ja tez uwazam ze jest zdziebko gosciu drewniany i bylo to az nadto widac w meczu z chelsea gdzie wyszedl na strasznie miekkich nogach,tez bym wolal go nie widziec w tym meczu a wstawic hleba i xaviego a za nimi keita
0
Pique jest dla mnie jak Oleguer,bardzo oddany gracz i prawdziwy Cule,z ta roznica ze ma nieporownywalnie wieksze umiejetnosci
0
z tego co wiem Magath zazadal podwojenia zarobkow na co sie wolfsburgnie chce zgodzic dlatego szukaja kogos innego
0
Baros1990 i to jest wlasnie blad Valdesa ze wyszedl do pilki i jej nie wybil tylko wepchal sie miedzy obroncow i jej nie siegnal,gdyby zostal na lini ta pilka bylaby w jego rekach,bramkarz wychodzac do dosrodkowania nie ma prawa sie minac z pilka,jezeli nie jest pewien jej wybicia zostaje na linii,co z tego ze bronil niezle jak w stounkowo niegroznej sytuacji popelnil fatalny blad,a nie mial az tylu okazji w tym meczy zeby sie zrehabilitowac wiec poniekad ta strata punktow to tez jego wina
0
co ty gadasz,to jest poziom casillasa,powinien zarabiac tyle co on jak nie wiecej:/
0
no to Valdes po raz kolejny o sobie przypomnial,nie mial co robic to bylo cicho o nim wiec cos musial wykombinowac,ehh
0
czy wy wiecie co to jest walka o honor?wyobrazacie sobie walczaca mlodziez bayernu z praktycznie najmocniejszym skladem barcy o godne pozegnanie sie z LM,podejzewam ze to dopiero by byla rzez niewiniatek a z kliinsmana by bylo dopiero posmiewisko i jak mozna mowic ze na tym etapie 4:0 to zadna zaliczka,co widujesz tam wyniki takie jak bayernu ze sportingiem,taki wynik to ogromna zaliczka,odrobic to z tak grajacym zespolem jak barca to jest naprawde cud,kataklizm itp.miejcie troche zdrowego spojrzenia na sytuacje i forme obu zespolow,co mial klinsman powiedziec dzisiaj wyjdziemy i wyeliminujemy barce,to by go tam dziennikarze smiechem zabili a zawodnicy niepowaznie traktowali,ja bym przynajmniej na niego patrzyl jak na niepowaznego goscia
0
musieliby byc naprawde niepoprawnymi optymistami zeby myslec ze to odrobia,sa w slabej formie i wiedza ze to jest nierealne,sa poprostu realisatami,bez skojarzen z realem:Pzreszta musza sie skupic na bundeslidze bo tam tez nieciekawie wygladaja
0
dobry to byl Szpaku jak po zderzeniu Henryego z Buttem powiedzial ze nawet sedzia nie zezwala na zniesienie Butta za linie koncowa,myslalem ze nie wytrzymam ze smiechu
0
ten nieogolony z prawej to moj stary:P
0
wypowiedz Guardioli odbieram w ten sposob ze widzi ze Eto'o ma lekki kryzys ze skutecznoscia to stara sie go podbudowac a nie krytykowac,tym bardziej ze mecz jest wygrany,zreszta Eto'o to jest napastnik ktory nie tylko strzela duzo bramek ale jest niezwykle waleczny i ambitny,to nalezy docenic,teksty typu E2 out traktuje jako dosc niesmaczny zart,nie zamienilbym goscia na zadnego Benzeme,Ville czy Aguero,oni moga byc jego zmiennikami,zreszta wystarczy popatrzec na statystyki i widac kto jest w tej chwili najlepszym napastnikiem
0
a moge wiedziec pod jakim wzgledem on jest porownywany do Ronaldinho??Bo jedyne co dobrze robi jak Dinho to wykonuje karne,reszta bardziej przypomina wlasnie Romario
0
nie jest napisane ze od wczoraj bedzie pauzowal 10 dni,ale nawet od meczu z espanyolem 10 dni przerwy oznaczalo brak Puyola we wczorajszym meczu i na betis tez go powinno nie byc
0
doznał kontuzji 29 stycznia w meczu z Espanyolem. Wstępna diagnoza mówiła o lekkim przeciążeniu, ale okazało się, że kapitan delikatnie uszkodził jedno z włókien mięśniowych i czeka go 10-dniowa przerwa w treningach
deejay20092 przepraszam, a co tu jest napisane,dobrze ze to nic powaznego,niech wraca do zdrowia
0
a wie ktoś na którym są miejscu?
0
może ma jakiś uraz do Paryża,może go tam nie chcieli
0
i po czym ty to wywnioskowales ze tam byl niezadowolony??
0
uwazam ze jezeli chcial grac w Barcelonie to mogl jej nie opuszczac,wole juz zeby sprowadzili Diego z Werderu niz jego,szkoda ze zrobil jak zrobil bo jest naprawde dobrym graczem ale niet
0
najpierw do tych mistrzostw musza sie zakwalifikowac
0
to nie Fifa musi wprowadzic zmiany tylko hiszpanski rzad,powiina wejsc ustawa ze zawodnicy dajmy na to od 15 lat beda mogli podpisywac umowy po to zeby nie wykradano nam mlodziezy,bo na tym niestety cierpi nie tylko Barca a z wielu tych graczy moga byc naprawde gwiazdy swiatowego formatu,zreszta widac to na przykladzie obecnej barcy gdzie gra wielu wychowankow,malo klobowna swiecie moze sie czyms takim pochwalic
0
patrzac na to co wyprawia teraz Kun to tez "chetnie wylozylbym" na niego te 60 baniek,gosciu ma naprawde wielka przyszlosc,z tym ze nie sprzedalbym za nic E2,wiec bylby maly problem z ustawieniem,bo mimo duzej sympati do Henryego to nie moze sie odblokowac i niestety nie wiele wnosi narazie do gry,a szkoda
0
szczerze to w momencie strzeleniea bramki nie widze zeby jakikolwiek zawodnik szachtara lezal na murawie,poprostu grali na czas i sa wsciekli bo im nie idzie nawet w lidze ukrainskiej,taka jest prawda,do tego taki babol bramkarza,az zal na to patrzec