O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 53
  • Polecenia 0

Komentarze

0

gdyby tamten Dream Team byl perfekcyjny zdobylby wszystkie trofea jakie byly do zdobycia,tak sie nie stalo,wiec blizej jestem stwierdzenia ze obecny team jest perfekcyjny ,a nie tamten ,nic im nie ujmujac tej druzynie sprzed lat,tyle w temacie.

0

a to ciekawe,nie sprawdzilem szczerze mowiac bo nie pomyslalem ze taka sytuacja mogla zaistniec,ale dzieki za info :)

0

zaraz , zaraz , "Klub z Afryki" gra w "1/16 finału Copa del Rey" ??? Ale ze o co chodzi ???

0

prawda jest taka ze Guardiola nie ma podejscia do zawodnokow,popatrzcie jacy zawodnicy poodchodzili,pozbyto sie Ronaldinho,Deci,Eto'o,Toure i Zlatan.Co tych pilkarzy laczy? trudny charakter,badz w przypadku Toure duzo gadajacy agent i niechec do siedzenia na lawce,a nie oszukujmy sie ze Toure grajacy regularnie byl byc moze najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji.Pep woli takich zawodnikow ja Dima,ktorzy czy graja czy nie siedza cicho.A przeciez ten zawodnik wg mnie byl wart max. 10 baniek,co nie zmienia faktu ze tak jak Zlatan nie pasowal do systemu gry i byl za slaby.Pep nie potrafil sie do swojego bledu przyznac mydlac oczy ludziom ze w niego wierzy,glupota,bardziej juz wierze w zawodnikow z cantery,ktorzy sa obiecujacy.Pep nie potrafi przeprowadzac transferow,przyznawac sie do bledow,nie potrafi rowniez sobie radzic z ciezkimi charakterami i sie ich pozbywa chocby byli talentami czystej wody.Owszem bronia go wyniki,ale czy z takim skladem inny trener by tego nie mogl osiagnac,75% zaslug tych wszystkoch sukcesow przypada jednak na znakomitych pilkarzy,szanuje Pepa ale do wybitnego trenera mu jeszcze sporo brakuje.

0

bez kitu jak czytam te komenty to mam wrazenie ze ludzie to wszystko traktuja jak gre czy tez kupienie bulki zwyklej ;/ ja Fabregasa rozumiem,to czy chce przejsc teraz czy nie wcale nie musi byc oglaszane publicznie,to jest sprawa jego,Wengera,Arsenalu i Barcelony,takie publiczne gadanie jedynie wszystko utrudnia,za duzo szumu sie zrobilo,wydaje mi sie ze niepotrzebnie praktycznie caly sklad Barcy sie w to wmieszal i zaczal o tym gadac,tu przeciez chodzi o ogromne pieniadze i bardzo waznego zawodnika jakim Cesc jest dla Arsenalu,przeciez golym okiem widac jaka jest roznica w grze Arsenalu kiedy Cesc jest na boisku a kiedy go nie ma,byc moze oznajmil Wengerowi ze chce idejsc a ten sie nie zgodzil i wcale z tego powodu nie musial zwolywac konferencji zeby to oznajmiac bo cala reszta juz zalezala od Barcy czy przekona Wengera,a Wenger nie jest glupi,wie ze jak go pusci to nie bezie mial wartosciowego zawodnika na te pozycje,Ozil moze i jest obiecujacy ale nie wiadomo jak sobie by poradzil w PL a tu ma pewniaka,tyle w temacie

Zobacz wszystkie

0

a w jakiej formie ma byc Bojan,treningi to nie to samo co mecz,sa zawodnicy co olewaja treningi a jak wyjda na boisko to dzieje sie magia,przyklad Ronaldinho,jemu brakuje minut na boisku,skoro nie wchodzi nawet na ostatnie 15 minut to jak on moze byc w gazie,bo rzadko Pep go wpuszcza za Zlatana,zazwyczaj cale mecze na lawie spedza ;/

0

no szkoda tylko ze Tevez nie jest pilkarzem MU;/

0

kostig usun miedzy 3 a 2 spacje ibedzie dzialalo

0

Baros1990 i to jest wlasnie blad Valdesa ze wyszedl do pilki i jej nie wybil tylko wepchal sie miedzy obroncow i jej nie siegnal,gdyby zostal na lini ta pilka bylaby w jego rekach,bramkarz wychodzac do dosrodkowania nie ma prawa sie minac z pilka,jezeli nie jest pewien jej wybicia zostaje na linii,co z tego ze bronil niezle jak w stounkowo niegroznej sytuacji popelnil fatalny blad,a nie mial az tylu okazji w tym meczy zeby sie zrehabilitowac wiec poniekad ta strata punktow to tez jego wina

0

a ktos mi powie dlaczego Yaya nie dogral calego meczu i zostal tak szybko zmieniony???nie podoba mi sie jak on jest traktowany przez Pepa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?