rdr
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak tak dalej pójdzie to już w fazie grupowej Leo wyprzedzi Raula ;)
Dzisiaj grał świetnie, widać, że forma dopisuje ;)
0
zawodnik takiej klasy i reputacji (jako piłkarz) nie powinien grać dla turasów! to nie miejsce dla niego! koniec kariery albo w ojczyźnie, albo w barcelonie!
0
chętniej zobaczyłbym nowe twarze w zespole
0
finał będzie NIESAMOWITY!! nie mogę się doczekać!! Hiszpania będzie miała ciężko, ale wierzę w nich do końca!! swoją drogą taki finał na mundialu... to by było coś :)
0
masz racje, że drogo ;) ale zawsze to taniej niż za bilet na CN + podróż. Moim zdaniem warto nawet jeśli ma zagrać rezerwowy skład.
0
można będzie gdzieś ten mecz obejrzeć? szukałem w googlach ale niewiele pokazało ;]
0
Masterline
kolega przypadkowo przesadził z zerami a Ty mu jedziesz ;> z reszta do 20006 znajdziesz sobie nowa dziewczyne ;p (zart ofc)
0
no nic tylko pogratulować. chociaż jeden puchar wywalczyliśmy :)
0
te koszulki to nie szczyt marzeń, ale da się przeżyć. strój bramkarza jakoś najbardziej za mną przemawia. stroje z sezonu 2010/2011 (zwłaszcza domowy) bardzo mi się podobały.
0
wybacz ;] umknęło mi to.
0
czy mi się wydaje czy mamy tylko jednego bramkarza?
0
nie wiem co gorsze... alkohol czy ta jego coca cola ;) ale widzicie... jeden z niewielu, którzy ma wschodzie nie piją i się do barcy wybił :)
0
powodzenia