O sobie

  • Zainteresowania FC Barcelona
  • Ulubiony zawodnik Daniel Alves
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 13
  • Polecenia 0

Komentarze

rdr

0

jak tak dalej pójdzie to już w fazie grupowej Leo wyprzedzi Raula ;)
Dzisiaj grał świetnie, widać, że forma dopisuje ;)

rdr

0

zawodnik takiej klasy i reputacji (jako piłkarz) nie powinien grać dla turasów! to nie miejsce dla niego! koniec kariery albo w ojczyźnie, albo w barcelonie!

rdr

0

chętniej zobaczyłbym nowe twarze w zespole

rdr

0

finał będzie NIESAMOWITY!! nie mogę się doczekać!! Hiszpania będzie miała ciężko, ale wierzę w nich do końca!! swoją drogą taki finał na mundialu... to by było coś :)

rdr

0

masz racje, że drogo ;) ale zawsze to taniej niż za bilet na CN + podróż. Moim zdaniem warto nawet jeśli ma zagrać rezerwowy skład.

Zobacz wszystkie
rdr

0

finał będzie NIESAMOWITY!! nie mogę się doczekać!! Hiszpania będzie miała ciężko, ale wierzę w nich do końca!! swoją drogą taki finał na mundialu... to by było coś :)

rdr

0

no nic tylko pogratulować. chociaż jeden puchar wywalczyliśmy :)

rdr

0

chętniej zobaczyłbym nowe twarze w zespole

rdr

0

jak tak dalej pójdzie to już w fazie grupowej Leo wyprzedzi Raula ;)
Dzisiaj grał świetnie, widać, że forma dopisuje ;)

rdr

0

czy mi się wydaje czy mamy tylko jednego bramkarza?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?