rawr
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
https://40.media.tumblr.com/bca813a8ab70b66a9feb88e0bd283365/tumblr_njzpbwK2hV1rivb74o1_1280.jpg a patrząc na to zdjecie to juz ogolnie beka :D
6
Akurat ja Ronaldo bardzo szanuję i doceniam, ale nic mnie(na równi z Costą) nie irytuje jak ta celebracja.
7
Pięknie, Ronaldo mi syna przestraszył po tym jak tradycyjnie wykrzywił twarz.. Mógłby sobie darować ta beznadziejną cieszynkę.
2
ahh, ferie. kiedy to było :D
16
Ale mój syn zaczął się śmiać po trzecim golu Leo, ma niecały miesiac a juz wie co dobre :D
0
Ile Messi strzelił już bramek w tym sezonie PRAWĄ NOGĄ?
0
Ja tak samo. :)
0
kto gdyba ten gdyba. skupcie się na waszej druzynie, my na swojej i spokoj
2
ciezko bedzie dogonić, ale jutro z 2 bramki i tak co mecz po bramce i kto wie. Ronaldo obecnie poki co nie ogarnia za bardzo
8
gdyby - gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była. nie strzeliliście tych bramek to po co tak gdybac. jak ja tego nie lubie. moze jakby to zrobili to byloby 2-0, a potem Deportivo was dogania i jest 2-2.. gdybanie
4
jak ja nie lubię niedziel ;|
2
ile Leo brakuje bramek do Crisa?
3
Jak ja nienawidzę Walentynek. Najbardziej sztuczne święto ze wszystkich.
22
Haha, pokazuję Mikołajowi zdj Messiego i mówie - to jest Bóg, młody się cieszy. Pokazuje Cristiano - a to żelek. I zaczął płakać. A ja razem z nim, ale ze śmiechu haha.. Nie wierzę :D
0
Oni tak maja co sezon :P
0
aaa, może to po prostu jakieś jego siostry, ciotki, kuzynki itd? XD
0
Zgadza się. United chyba trzy mecze max rozegrało w tym samym składzie. Co chwile ktoś wypada.
0
Trudno, trzeba będzie to zaakceptować. A podczas El Classico wojna haha :D Postaram się żeby to było Cule.
7
Szkoda, że Ronaldo tego nie powiedział. Brzmiałoby bardziej komicznie biorąc pod uwagę nury(hehe :D) Ronaldo.
5
Drugi Messi będzie :D Już mnie cwaniak kiwa. Idę ze smoczkiem to nie, a jak butelke to tak :D
3
Mój jeszcze nawet miesiąca nie ma(21.01 :P)
0
Dzięki, pociecha ogromna, ale póki co nie daje w kość :P Od kołyski! :P
54
Pięknie. Jutro pierwszy raz obejrzę mecz z synkiem w domu :) Śpioszki w barwach Barcy już przygotowane! :))
1
Dobrze mówi. Zawiesić go na 10 spotkań. Niech nie myśli, że jest taki nietykalny.
9
Ronaldo zachował się jak ostatni śmieć. Szanuję go bardzo, ale traci u mnie szacunek takim chamstwem. Dodatkowo to zachowanie jak schodził z boiska, jak "wycierał" plakietkę FIFY. Żenada.
3
Od początku mówiłem, że nie chcę go tu i póki co się nie myliłem :)
0
Nabijasz się, a za 20 lat będzie grał w 1 składzie! :D
4
Co? Oglądałem mecz z kumplami bo opijamy młodego (każdy za inna druzyna, jeden za realem, drugi za Arsenalem itd) i każdy przyznał, ze karny sluszny. Dodal od siebie Busi troche, ale byly 100% powody do podyktowania karnego. Mina przerażonego Juanfrana też mowila sama za siebie.
5
Hehe, kiedy napisałem dziewczynie która jest z młodym w szpitalu jeszcze, że Leo strzleił gola(bo ona też za Barca) to ponoć Miki się delikatnie uśmiechnął w tym czasie. Przypadek? :) :D
0
Wojciech6 - synek ma na imię Mikołaj :) I jego mama nie jest jeszcze moją żoną.
Dzięki wszystkim za miłe słowa :))