rawr
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Niech Pedrito coś strzeli i się ładnie pożegna z fanami.
1
Ładnie się Pedro żegna z CN.
6
Ale mnie śmieszy ta muzyczka, festyn D:
6
A mówcie co chcecie, bedzie mi smutno jak Pedro odejdzie. Kolejny wychowanek, kocham takich jak on.
2
idź po słownik.
0
Dokladnie, tam moze odżyć. Życzę mu powrotu do formy.
0
Jego odejście jest pewne, i to na dodatek prawdop do Diablow
0
A ja mam do niego mieszane uczucia. Jak zwykle - pol sezonu genialne, pol kompletny magik, znika i zero formy.
0
Fajnie jakby się Pedro odnalazł w United i wrócił do formy.
1
gdyby real byl normalnym klubem świat bylby piekniejszy. niestety tak nie jest, nie ma co gdybac.
0
Ulubione zespoly: Liverpool
No trudno żebyś ich lubił :D... Ja ich bardzo szanuje, jedyny klub który mi przypomina Barce.
0
Mooglby mi ktoś napisac jak zagrało United? Kto się wyrózniał itd? Niestety mój paro mies syn nie pozwolił mi obejrzeć :) Bylbym wdzieczny
0
A Depay juz 2 bramki dla United ;p
0
van Gaal potwierdzil, ze V.V out z United
8
Jak ja się cieszę, że nasz zarząd jest w miarę normalny i godnie traktujemy legendy. Mój Boże, co za ulga.
1
No i Darmian oficjalnie w United. Podobno my i Bayern też byliśmy nim zainteresowani, więc musi być dobry. Trzeba będzie obserwować Diabły w nast. sezonie.
1
Kamzi95
Prezes Bayernu powiedzial, ze Bastian nie odchodzi przez Pepa, tylko na koniec kariery chciał nowych wyzwań. Kieedyś mówił, że pewnego dnia będzie chciał grać w Anglii. Do tego brat Niemca jest wielkim fanem United. No i United ma atut w postaci LvG z którym ma świetne relacje :))
5
Bastian w United. Bardzo dobry transfer z ich strony, przyda im się ktoś tak doświadczony jak Schweini. Bagaż doświadczeń, piłkarz nadal bardzo dobry i sporo im da radości. Do tego kwota transferu nie będzie opublikowana, więc pewnie jakieś grosze. Najbardziej utytułowany niemiecki pilkarz w historii. Nic tylko pogratulować.
16
Myslalem, ze sie przekonam do tych koszulek, ale patrzac na Arde nie moge ;c
0
Ale się jaram Ardą! ;D
0
https://pbs.twimg.com/media/CJQM4qqW8AAk71n.jpg nie dziękujcie
0
No tak, ale to dwójka kompletnie innych piłkarzy, inny styl.
1
Turan następcą Xaviego, haha, ale się uśmiałem :D
2
Bardzo się cieszę, że jeden z moich ulubionych grajków będzie grał w Barcelonie. Tylko niech butami nie rzuca :P
0
Ale za kogo? Iniesta - Busi - Turan?
2
Super, a na jakiej pozycji
0
Bardzo lubie Turana i szanuje jego charakter, ale gdzie on miałby grać? :d
0
Veron to szczególnie w United wymiatał :p
1
Który poza debilnym fryzem się raczej niczym nie wyróżniał :P Pora na Icardiego, Dybalę, Vietto i innych.
0
Chodzi Ci o tę sytuacje kiedy strzelił obok bramki? Wg mnie nie mial szans tego zmiescic, pilka byla juz poza światlem bramki. Jakby to Lavezzi bardziej dokręcił to bez problemu.