raul07
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
k.
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Argentyna zostawała w grze o MŚ nie dzięki Messiemu czy innemu Di Marii tylko dzięki defensywie. Cała 4 obrońców + defensywni pomocnicy na czele z Masche zagrali genialną rundę pucharową. Nie Messi, ooj nie. Doceńcie tych cichych i prawdziwych bohaterów Argentyny. Nie stracić bramki z Szwajcarią, Belgią, Holandią i dopiero w dogrywce z Niemcami to jest coś. Powtarzam-nie kreujcie Messiego na boga-chłopak niech się stara i nauczy więcej biegać, bo to nie on ratował Argentynie du** ale cała obrona jemu i wszystkim ofensywnym zawodnikom
1
Zasłużyli. Koniec, kropka.
2
ARGENTYNA GRAŁA W FINALE DZIEKI DEFENSYWNIE- NIE DZIEKI MESSIEMU. Ludzie. Oni nie stracili bramki w fazie pucharowej! Dopiero w dogrywce finału. Messi g**** grał i pogódźcie się z tym. To Mascherano powinniście chwalić
0
z nigerią, bośnią i iranem. Błagam Cię. TO były słabe mistrzostwa w jego wykonaniu. Nie można porównać jego gry do chociażby Jamesa. Nie mówię tego żeby na siłę Kolumbijczyka wychwalać, ale naprawdę nie było słabego meczu w jego wykonianu. MVP, który w 4 meczach fazy pucharowej (z czego 2 po 120 minut! ) nie strzelił bramki? 1 asysta? :O toż to śmiech na sali
0
gdyby Messi gral w Portugalii i w grupie z Niemcami, Ghana i USA to juz mundial ogladalby w kapciach popijajac kakao
1
Gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była. WIesz jak to się nazywa? tzw pier**lamento :P Każdy by chciał tylko gdybać, a robić nie ma komu :P
2
Ronaldo dojrzał. To już nie jest ten sam chłopak, któremu w głowie tylko gwiazdorzenie i przekładanie interesu własnego nad drużyną. Staram się być obiektywny i Ronaldo nie od dziś jest dla mnie najlepszy. Nie traci tak głupio piłek jak to miał w zwyczaju wcześniej. Jego wpływ na zespół jest niewiarygodny. Pokazał to w tej edycji LM, być może poza finałem (nie , nie zawodzi w najważniejszych momentach-był po kontuzji i miał prawo do słabszego występu). Chłop pracuje w obronie, często rozgrywa piłkę, podania rozwinął, strzały, a szczególnie ich siła i dokładność. Szybkość, dynamika, szybkie myślenie, współpraca z bocznymi obrońcami, nie no naprawdę, gra głową. Dla mnie ten gość jest najlepszy. W Messin nie podoba mi się jego pokazywanie jak ktoś zagra nie po jego myśli, takie troche gwiazdorzenie ostatnimi czasy. Często pakuje się w pojedynki z 5 obrońcami i traci natychmiastowo piłkę. Poza tym, Ronaldo nie znika z boiska na 70 minut w meczu i nie biega po 6 km. To robi właśnie tę różnicę pomiędzy nimi. Tak to widzę.
Pozdrawiam
0
Mam wrażenie, że kiedyś ta strona była bardziej rzetelna, a raczej jej użytkownicy. Na rm.pl dziecinada jest obecna od dłuższego czasu, więc o tym już nawet lepiej nie wspominać. Jednak ta witryna była inna, ponieważ jej użytkownicy reprezentowali pewien poziom. Dzisiaj natomiast, ta liczba drastycznie spada- a szkoda. Poczekam na opinie innych, może jednak ktoś się znajdzie ;)
0
Ręce opadają :P Nie rozmawiam z zaślepionymi małolatami. Na szczęście są tu też tacy, których stać na obiektywną i konstruktywną krytykę nawet we własnym kierunku ;)
0
Messi lepszy od Ronaldo? Ta sama śpiewka od ilu? 7 lat? Wiem, że w waszym gimnazjum to ciągle aktualny temat ale skończ. Cały sezon płakałeś, że Messi gówno gra,a teraz już i tak jest najlepszy na świecie? Człowieku. Obiektywnie mówiąc Ronaldo jest na równo z Messim (moim zdaniem przykrywał go przez ostatnie 2 lata, a wcześniej krok przed nim był Argentyńczyk). Ogólnie mają największe możliwości, różnią się ale mogą najwięcej. Składy są porównywalne, szczególnie napastników oceniam równo, natomiast wydaje mi się, że macie ciągle duże braki w defensywie
0
gra dobrze głową i potrafi wyprowadzać piłkę? Dla mnie idealny stoper dla Was. Na pewno lepszy, niż Mascherano na stoperze czy Bartra
0
Nie sądzę ;) Real ma równie dobry ;) Poza tym, nie od dziś meczów nei wygrywa się napadem, a obroną - ściślej mówiąc grą defensywną bo pomocnicy też się pod to podchodzą
9
nic nie musi. Są co najmniej 2-3 kluby z równie dobrym składem jak nie lepszym :P A sam skład nie gra :P
1
Jako kibic Realu gratuluję transferu ! :) Sam z chęcią "przytuliłbym" go za taką kasę :P 81 mln to jego realna wartość, więc moim skromnym zdaniem good deal :) On daje z siebie wszystko w każdej akcji-pokochacie go szybciutko :P Jedyna niewiadoma to czy będzie w stanie dostosować się do Waszego stylu gry
0
eeeee NIE
0
Twój poziom wypowiedzi jest żałosny, ale nie będę sie z tobą kłócić ;) Nie dam ci tej satysfakcji.
Co do transferu-ani razu nie napisałem, że robicie "źle", czy że jest "słaby", więc twój argument leży. Co do Suareza w Realu, moim zdaniem sprawdziłby się tam idealnie :) Nie wiem czy u Was będzie pasował tak dobrze, ale to jest na tyle dobry piłkarz, że sobie poradzi. Nie chodzi mi o krytykę co do kwoty transferu -o co ciągle mnie atakujesz. To ty pokazujesz swój niziutki poziom, nie ja ;) Kwota i tak jest adekwatna do jego umiejętności więc z mojej strony nie ma krytyki- pytałem o argumenty dlaczego Liverpool miałby go puścić za 25 mln mniej bo w mojej opinii to bez sensu. Zanim zaczniesz kogoś oceniać ugryź się w język i po prostu wypowiedz się na jakiś temat bo podejrzewam, że oglądam dłużej mecze Barcelony, niż Ty żyjesz i wcale nie życzę jej źle ;)
0
To, że jest nielubiany... Hmmm Myślę Rozerek, że bardziej się bo obawiają, niż nienawidzą czy coś w ten deseń. To naprawdę niesamowity napastnik. Ilość siatek jaką zakłada nawet najlepszym obrońcom jest porażająca, ACZKOLWIEK ma 1 minus- traci mnóstwo piłek dlatego uważam, że MUSICIE poprawić pressing bo to nie jest tak, ze on będzie tracił, a za 2 sekundy będzie odbiór. To nie te czasy. Suma summarum i tak uważam go za genialnego piłkarza ale jednak jeżeli Liverpool puści go za mniej, niż 95 to wyjdą na matołów :P Za to Wam się uda dokonać super (o dziwo dokonanego przez Wasz zarząd) transferu ! Chociaż sprzedaż Alexisa sprowadza wszystkich na ziemię w razie jakbyście zbyt szybko chcieli ich pochwalić:)
0
Chłopczyku, idź do mamy i da ci na loda.
Co do Bartry_FCB- prawda, ale ta kara zostanie zmiejszona :) 4 miesiące były pod publiczkę ze strony Fify. Myślę, że kara zostanie ograniczona do miesiąca. A co do kwoty, to sam wiesz, że żeby dzisiaj kogoś kupić to nie płacić ile chcesz i uważasz za stosowne ale niestety wielokrotnie musisz przepłacić i to normalne. Staram się zrozumieć taką ewentualną decyzję Liverpoolu i nie widzę jakichkolwiek racjonalnych przyczyn. Stąd moje pytanie - dlaczego mięliby na to pójść?
0
Liverpool nie jest na tyle głupi, żeby sprzedać go za 70 mln, skoro klauzula wynosi 95 :P Szczególnie, że będą chcieli Was wycyckać maksymalnie , żeby ten ich sezon w LM nie był ich ostatnim przez następne 30 lat. A dla nich 2o-25 mln to jeden naprawdę bardzo dobry zawodnik
0
bo ma kontrakt? A Rodgers jest wielkim fanem Suareza? Liverpool sprzeda go tylko za 95 mln euro. Innego wyjścia nie ma :P
0
A skrzydłami zjedzą Was wszyscy. Nie widzi mi się to szczerze mówiąc :P
1
Zakładając, że zapłacicie "tylko" tyle, wytłumaczcie mi coś. JAKI interes ma Liverpool żeby sprzedać Suareza z 70, a nie 95 mln? Jakoś w to nie wierze. WIadomo, że Barcelona nawet te 95 zapłaci, więc podajcie jakiś logiczny argument popierający opinie Mundo Deportivo. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.
A sam transfer to będzie miodzio dla Was. Facet nauczył się gry zespołowej, więc jeżeli Enrique to ogarnie będziecie mieć super napad
0
Ogólnoświatowy ból dupy. No ja pierdziele. Skończcie ludzie z kłótniami na temat okładek czy kondolencji. Jak szanowaliście Di Stefano to pomódlta się za niego. "Zdrowaśka" mu może pomóc w przeciwieństwie do pseudo kondolencji czy oddawania hołdu przez okładki z winem. To najmniej ważne. Ale tak zawsze było-łatwiej jest narzekać, niż wziąć się do roboty i chociażby się za niego pomodlić. Taka typowa polska mentalność.
Pozdrawiam
0
Jeżeli kupicie go za tyle- a myślę, że to cena za która Liverpool go dopiero puści i nie będzie miał w sumie nic do gadania to Suarez dołączy do tej samej transferowej półki co Ronaldo, Bale i Neymar. Powiadają, że dalej Ronaldo jest najdroższy -94, a Bale i Ney coś mniej więcej w okolicach 90-91, ale szczerze? Co nas to obchodzi...? Czy to nasza forsa? Jak czy Real czy Barce stać to niech kupują :P Za 5-10 lat okaże się, że to były tanie transfery :D
0
Co sądzicie na temat Kroosa? Tak z Waszej perspektywy?
0
QAZ, a co to za różnica? Jeżeli jesteś dociekliwy, to sam nick powinien Ci wiele powiedzieć. Tylko pytam-czy to jakaś różnica? Nie jeżdżę po Barcelonie, ani nie wychwalam ślepo Madrytu. Wypowiadam się tutaj , bo mogę :) A dlaczego tutaj , a nie na stronie Realu? Bo tam nie Twój głos się nie liczy-nikt się nie odniesie do niego i nie podyskutujesz na żaden temat, natomiast tutaj jest taka możliwość. A to bardzo pożyteczne ! :) Fajnie podyskutować z miłej atmosferze. Nie satysfakcjonuje mnie wypisywanie, że Messi jest taki i taki, a Barcelona to w ogóle poziom Dolcanu Ząbki. To śmieszne. Chcę po prostu tutaj porozmawiać :) Zdałem sesję, mam wakacje więc trochę tu Wam pospamuję :D :) A wracjąc do tematu, Messi jest dziwnym przypadkiem. Czasami Barcelonę ciągnie, a czasmi działa na jej szkodę, bo taki Sanchez grał lepiej przynajmniej wg mnie :P Messi to techniczny geniusz, ale motorycznie odpada od najlepszych i to wyraźnie. A Di Maria z Realu odejdzie i jeszcze tego pożałujemy. Takiego zawodnika dzisiaj na rynku NIE MA.
0
Na tym poziomie to niedopuszczalne, żeby jako napastnik/ofensywny pomocnik biegał po 7 km w meczu. Jest kapitalnym zawodnikiem, to prawda. Technika godna podziwu, ale jednak z lepszymi zespołami chłopak w mojej opinii nie daje rady. Jeżeli pressing działa, Messi nie istnieje. Mecze chociażby z Atletico to pokazały. To rola Enrique-żeby to zmienić
1
to prawda :) Urugwaj też miał być co najmniej w ćwierćfinale, a Włochy miały się bić i mistrza. To wszystko gdybanie i strzelanie ;)
0
W mojej opinii do finału awansują Niemcy i Argentyna. Brazylia bez Silvy i Neymara to przegraliby już z Chile i Kolumbią, więc naprawdę dla mnie Niemcy są bitym faworytem. Czy grają super? Też tak nie sądzę, jednak są solidni i równi. Co do Holandii, okropnie się z każdym męczą i mają naprawdę młodą i niedoświadczoną obronę. Argentyna z kolei to naprawdę dobry zespół. Grupę mięli słabą, dopiero Belgia była pierwszym lepszym rywalem, ale po meczu można spokojnie stwierdzić, że Argentyna była po prostu lepsza. Teraz pozostaje pytanie-jak ważny jest dla tego zespołu Di Maria? Może się okazać, że bez niego Holandia zdominuje ten mecz. Sądzę, że zadecydują indywidualności, takie jak Robben, Messi czy może nawet Van Persie (chociaż wczoraj oprócz karnego nic mu nie wychodziło). Z mojej perspektywy, jeżeli Messi chce znowu być najlepszym na świecie, musi dawać z siebie więcej. Musi więcej, biegać, walczyć. Nie może znikać z boiska na 70 minut-z Holandią może być różnie, ale już z takimi Niemcami na 100% to już nie przejdzie, bo tak pressing będzie non stop. Suma summarum, mistrzem(chcąc czy nie chcąc tego) będą Niemcy- są najsolidnieszym zespołem
5
te, uważaj bo Pique zagrał wyśmienicie. Podobnie Busquets, Pedro czy Xavi. Zanim zaczniesz zwalać winę to patrz obiektywnie. CAŁA Hiszpani była d... słaba :P