1

a ile ich zmarnował w całej karierze? :) Naprawdę niewiele :) A jak nie wierzysz to porównaj to do Messiego

1

nie do Ciebie :/ chciałem odpowiedzieś na posta wyżej, a ciągle mi do Ciebie wybija :/

0

lecz sie

0

Eeeee tam :) Ja jako kibic Realu się... CIESZĘ :) Dlaczego? Bo jakby Real przegrał 2:1 to byłoby :"eee tam to tylko wypadek przy pracy". A teraz przynajmniej w końcu padną mocne słowa i coś się zmieni. Real od grudnia gra dno i ledwo ciuła te punkty. Brak ambicji, walki, a najbardziej irytujące było ciągłe wymachiwanie rękoma, zamiast spiąć dupę i zacząć coś grać. Szczególnie tutaj piję do Ronlado-chłop gra na poziomie II ligi od 2 miesięcy (moim skromnym zdaniem) :P Casillas... Jeden mecz wyjdzie, ale zawsze coś zwali. MLS czeka :P

2

Suarez- to nie był 1 raz tylko 5.
Simeone- "poklepanie" podczas meczu i wtargnięcie na boisko podczas gry?
Pepe - 12 meczów-zasłużone.
O Alvesie to ty się lepiej nie wypowiadaj bo przy nim ręce opadają. ROnaldo nie dostał czerwonej więc nie mógł zostać odsunięty od kilku meczów. W Anglii być może, ale w Hiszpanii decyduje protokół sędziowski.
O "zmasakrowaniu" Godnia się ne wypowaiadam bo wyczuwam potężny ból dupy i skrajny subiektywizm.
Pobicie Gurpegiego? Chłopie. To nie było nawet na kartkę! Gurpegi upadł jak rażony piorunek, niczym Alves. 3 mecze dostał tylko dzięki protokołowi.

Radzę przyjąć choć odrobinkę bardziej obiektywną postawę. Równie dobrze bramkarz Atletico mógł udawać, że Messi mu zasadził kopa w gębę i dostałby z 5 meczów.

0

ból dupy co ? :D

1

Mandzukic? Widziałeś Busquetsa? :P

1

Bale pozdrawia dzisiejszym wolnym ;)

0

Moim zdaniem żaden szanujący się trener do Was nie przyjdzie skoro widzi jakie tu są cyrki. Messi chce innego trenera to będzie go miał... Gwarantuje Wam, że nikt ze znaczących trenerów nie przyjmie takiej posady wiedząc, że jakiś zawodnik jest nietykalny. Martino był dobry, ale też KOMUŚ nie pasował? No błagam Was, to jest cyrk na kółkach. Niech ten śmieszny zarząd skończy lizać mu du** i zatrudni trenera z jajami, który będzie miał swój pomysł na grę, ale któremu pewien zawodnik(...) się podporządkuje. Wtedy wrócicie na szczyt. A póki co będzie Wam cholernie ciężko. W lidze faworytem jest Atletico, a liga mistrzów to już loteria ale póki co Barcy w tym gronie-przez ten wewnętrzny bur*el- nie widzę.

0

i to jest kolego chore. Żaden zawodnik nie może być ponad klubem, a tutaj tak jest. Potrzebujecie trenera, który sprowadzi na ziemię Messiego i pokaże jakiś pomysł na grę.

0

Hoho to widzę koledzy dzisiaj piją ^^

1

Przypominają mi się w tym momencie słowa znajomego księdza:"Nie śmiej się bratku z czyjegoś przypadku". Dziękuję, dobranoc ;)

0

Utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że żałowalibyśmy tego ruchu przez następne 10 lat. A to co napisałeś o Benzemie to święta racja. Indywidualnie jest co najmniej 10 lepszych napastników ale... co z tego jeżeli 8 z owej 10 w ogóle nie pasowałaby do stylu Realu czego skutkiem byłaby tylko gorsza gra z "głośniejszym nazwiskiem".

0

Myślisz więc, że taki (czysto hipotetycznie) Reus byłby lepszy? Bo wiecie jak to jest- człowiek często nie docenia tego co ma. Potem może się okazać, że ktoś już nie jest taki szybki czy silny i nie robi takiej różnicy jak Bale. Chociaż nie mogę się nie zgodzić, że Gareth z zeszłego sezonu i obecny to 2 różnych graczy. Teraz znika na 70 min meczu często olewając Carvajala, a tamten zostaje samemu w obronie :P

0

Bo chcę usłyszeć obiektywne opinie. A jakie tam usłyszę? "Bale po Ronaldo najlepszy na świecie". A tego nie chcę bo tak nie uważam. Dlatego piszę tutaj.

1

Potwierdzam :) NC+ trzyma poziom ;)

1

Witajcie! Chciałbym zapytać Was, kibiców Barcelony, co sądzicie na temat spekulacji dotyczących rzekomej oferty United za Bale'a (153mln). Tych, którzy chcą napisać coś w stylu: "mam to gdzieś", czy "won na stronę Realu" proszę o wstrzymanie się, bo to naprawdę ciekawy temat. Jak Wy uważacie? Czy Bale to ten brakujący element dzięki któremu Real zaczął dominować? Cichy bohater? W każdym finale to on strzelał decydujące bramki, na pewno nie Ronaldo czy Di Maria. Czy uważacie go za średniaka i sprzedać go za taką kasę to super interes ściągając przy tym Reusa za marne jak na dzisiejsze czasy 25 mln? Czy jednak suma summarum Real by na tym stracił i Wy bardziej cieszylibyście się z takiej decyzji Madrytu? Kurcze, jestem po protu ciekaw Waszych opinii o tym grajku, co on daje Realowi i czy to byłaby zła/dobra decyzja. Liczę, że dołączycie się do jakiejś małej dyskusji albo przynajmniej podzielicie się swoją opinią-będzie na pewno bardziej obiektywna, niż moja ;P

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę Wesołych Świąt!
raul07

0

jakiegokolwiek :(

0

"pedałom z madrytu"? Mówi zakompleksiony dzieciak, który nic w życiu póki co nie osiągnął i musi swoje żale wylewać -.- Godne pożałowania.

Co do meczu, messi miał piłkę meczową ale to co zrobił Casillas to miód malina. 2 połowa dla Realu, tyle w temacie :P

0

Uwielbiam te polityczne dysputy :) Nie mówię tutaj o autostradach , tylko o czysto teoretycznej i wyrwanej z rzeczywistości sytuacji, w której państwo musiałoby się ratować każdą inną możliwością, żeby zarobić forsę. Oczywiście masz rację, że to nie na tych "bogatych" opiera się skarb państwa, to prawda, jednak ma to też znaczący wpływ. Oczywiście, nie chcę Cię przekonywać do swoich racji, bo to i tak nie ma sensu-każdy ma swój światopogląd i szanuję to. Tak naprawdę pozostaje tylko jedno- głosować na tych ludzi, którzy choć w minimalnym stopniu reprezentują nasze poglądy, a nie siedzieć nic nie robić i narzekać jak to robi połowa naszego społeczeństwa. Kończąc temat podatków-wiem, że mamy najwyższe możliwe podatki, państwo ciągnie z nas tyle ile tylko może-często bezprawnie (płacimy podetek drogowy+ dodatkowa kasa za parkowanie czy korzystanie z dróg) i cholernie mi się to nie podoba, ale najbardziej drażni mnie jak widzę polityków, którzy za naszą kasę jeżdżą sobie gdzie popadnie, za nic nie płacą i śmieją się nam prosto w twarz. Cóż. A co do utopijnej wizji benzyny za 2 zł-ech, marzenia :) Ale byłoby cudownie :P Nie wiem czy pamiętasz, ale jeszcze koło 15 lat temu takie właśnie były ceny paliwka ;)

0

Idąc tym tropem, musiałbyś płacić za przejechanie każdego kilometra kaażdej drogi, o edukacji byś pomarzył, za paliwo płacilibyśmy 30 zł za litr, akcyza byłaby taka, ze hoho. Twoje dzieci nie miałyby możliwości zabawy na placu zabaw, a Ty zamiast po chodniczku , taplałbyś się w błocie. Są rzeczy o których się nie myśli, kiedy się je ma na co dzień, hmm? ;) Pamiętaj kolego, że każdy medal ma 2 strony. Dzięki podatkom najbogatszych, Ty dostajesz dużo więcej.

0

Biznes w Polsce? Ciężko by było bo ZUS by mnie zeżarł ;) 1000 zł miesięcznie zusu+1000 wynajem+600 opłat (skromnie) i już mogę się wieszać ^^ :) Powiem Wam, że bardzo ciekawie jest to rozwiązane w Anglii. Tam naprawdę opłaca się prowadzić działalność gospodarczą w przeciwieństwie do naszego kochanego państwa, bo tam kraj pomaga , a nie stwia tylko kłody pod nogi

1

Nie zrozumiałeś mnie, może źle się wyraziłem. Chodzi mi kolego o to, że to nie my wybieramy czy czegoś mamy przestrzegać czy nie, stąd porównanie do wojska. Nie mówię, że ten system jest sprawiedliwy ale taki jest i musimy się z tym pogodzić. A jak nei pogodzić to nie głosować na kolejnych frajerów podnoszących podatki bo to są tego konsekwencje. A fiskus to fiskus, patrzy czy mu się kasa zgadza-trochę jak Perez ^^ :) Wnioski? Głosować dobrze, a podatki płacić trzeba czy to boli czy nie, a państwo ma najwięcej od najbogatszych. Poza tym, jak chciałbyś inaczej? Przykładowo zarobimy 2500 i chciałbyś oddać 1500? I nie mieć na opłaty, nie mówiąc o jedzeniu dla rodziny. A jak powiedzmy z 500 zł, to myślisz, że ktoś kto zarobia około 30-40 mln EURO (kontrakt+reklamy) też ma płacić 500?1500? Nie. 20-30 % z tego co się orientuję. Proporcjonalnie do zarobków. A uwierz mi, on biedy nie klepie ;)

1

nie wiem czy wiesz, ale to obywatele utrzymują państwo. I w zależności ile zarabiasz MUSISZ pewny (znaczny) procent oddawać państwu. Czy Ci się to podoba czy nie. W razie wojny tak samo-MUSISZ iść do wojska. A jak nie to będziesz postawiony przed sąd i miałbyś prz***********. Takie są obowiązki obywatela i dlatego tak też ludzie narzekają na np. rząd. Suma summarum, każdy płaci proporcjonalnie do zarobków i cóż. Tak już jest, szczególnie jak chcesz uczyć się za darmo czy jeździć po drogach publicznych. To głębszy problem, a jak ktoś unika podatków -jest oszustem i tyle.

3

Bo są niepoważni. Ronaldo czy Messi nie wiedzą i nigdy nie dowiedzą się o naszym istnieniu. Często ich interesuje tylko kasa i nagrody. Więc nie róbmy z nich centrum naszego życia bo to naprawdę smutne. Kibicujmy, bawmy się, doceniajmy futbol w czystej postaci ale bez ogłupienia

9

Błagam Was, nie bądźcie zaślepieni Messim... Czy Wy naprawdę uważacie, że "on o niczym nie wiedział"...? Trzeba być wyjątkowo naiwnym. Połasił się na kasę i tyle. Jeżeli ktoś powie, że jego nie interesują pieniądze to się ośmieszy. Messi co pół roku najchętniej by cały klub łoił na dodatkową kasę i renegocjację nowego kontraktu. A paradoksalnie odkąd dostaje podwyżki to gra duuużo słabiej, niż wcześniej. Nie róbcie z niego "aniołka" bo to naiwne i śmieszne. A co do ewentualnej kary to wiadomo, że siedzieć nie pójdzie. U nas sądy działają tak samo- jesteś "kimś", obowiązuje Cię inne prawo. Niestety. Równość to tylko teoria. Gdyby takie cyrki zrobił ktokolwiek z nas od razu bez mrugnięcia okiem dostalibyśmy wyrok, ale nie tutaj. Dostanie co najwyżej karę pienieżną i ewentualnie zawieszenie (dla nieogarniętych-nie na mecze, tylko w razie gdyby to się powtórzyło to wtedy idzie siedzieć-taka formalność, że niby sąd coś zrobił... :P ) Także apeluję o racjonalne myślenie. To nie żaden atak, żeby nie było ;) Tylko śmieszmy mnie jak niektórzy daliby się za tego gościa pociąć, czczą go jak jakieś bóstwo. Ludzie złoci... To sport, nasze ukochane kluby, ale na Miłość Boską-to nie nasza żona czy dzieci za których faktycznie mógłbym dać się pociąć. Fajnie-kibicujmy im, ale nie róbmy z nich świętych krów. Dziękuję, dobranoc.

0

a taki tam z Portugalii ;)

0

to oczywiste. Dlatego nie wiem o co masz pretensje. Logiczne, że skoro wiedzą, że jest dobry to nie będą sobie działać na szkodę. A nóż straciliby 2 pkt remisując-wiecie dobrze, że w tej lidze zadecydować może każdy punkt.

0

bo to zawodnik Realu..?

0

chciałbyś być tą "panienką" ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?