O sobie

  • Zainteresowania Jak to po polonistyce... ;)
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1992 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 3536
  • Liczba komentarzy 1585
  • Polecenia 1858

Komentarze

0

Rzym, Liverpool, a w mojej pamięci jeszcze Ateny. Takich meczów się nie zapomina, bo podobnie jak piękne wygrane tworzą historię klubu. Młodszym kibicom polecam właśnie pojedynek w stolicy Grecji i 1994 rok. Finał Ligi Mistrzów z AC Milan. Jechaliśmy jak po swoje, wróciliśmy z bagażem 4 bramek. Potem kilka lat cierpień z piłkarzami pokroju Rochembacka, Bonano, itd. Ekscytacja Guardiolą w roli trenera... no i tak się ta historia Dumy Katalonii toczy...podobnie jak innych klubów. Gratuluję graczom z Anfield Road oraz liczę na wyciągnięcie wniosków przez osoby odpowiedzialne za nasz klub. Drobne...radykalne...coś trzeba zmienić. Głowa do góry Panie i Panowie.

3

Pamiętam :)

Redaktorzy dali nam wtedy trochę "wolnej ręki". Kilka moich felietonów teź ujrzało światło dzienne. Niedlugo przekaźę pałeczkę mojemu synowi, który świata poza naszym klubem nie widzi. Czas płynie. Córka, ktorą trzymam na rękach to juź pannica. Starzejemy się, ale miłość do Barcelony nie wygasa :)

2

Hey,
Oj tak, działo sie. Merytoryczne uczty zawsze w cenie. Pozdrawiam Constantine16.

3

Witaj Geble,
Zdecydowanie tak. Lista nie jest zamknięta. Pamiętam wiele osób, których komentarze przybierały formę felietonów. Pamiętasz Don Corleone?
Pozdrawiam

6

Witam. Od "wieków" nie udzielałem się na tej zacnej stronie, ale z dawnych wymian zdań pamietam takich uźytkowników jak: Cochise, Sojerrrr, Constantine16, KingLeonidas. Fajne czasy ;)

Zobacz wszystkie

87

Prowadzenie w ligowej tabeli, finał Pucharu Króla, półfinał Ligi Mistrzów. Tak blisko, a jednocześnie wciąż cholernie daleko od wymarzonej potrójnej korony. Koniec sezonu będzie arcyciekawy. Oby szczęśliwy dla nas. Wierzę w to. Wierzę w chłopaków.

48

Za tydzień chciałbym przeczytać o przedłużeniu tej jakże zacnej serii o kolejne 90 minut. Trudne to będzie zadanie, ale jak najbardziej możliwe do realizacji.

46

Nie wiem jak Wy, ale ja już tęsknię za ligą. Dali nam "posmakować" raptem dwa mecze i już dwutygodniowa przerwa. Dobrze, że po takich rozjazdach czeka nas mecz na Camp Nou. Athletic Bilbao jest groźne, ale wiele traci na obcych stadionach. Nie oznacza to jednak, że czeka nas spotkanie z gatunku lekkich, łatwych i przyjemnych. Nic z tych rzeczy, choć... nie miałbym nic przeciwko.

46

Mam taką propozycję. Może redakcja tej jakże zacnej strony wystosowałaby oficjalny list kondolencyjny w imieniu wszystkich użytkowników?

44

Idealny wiek, bardzo dobre warunki fizyczne, zacny przegląd pola, technika, wola walki, wcześniejsze występy na hiszpańskich boiskach = Rakitić. Nie chciałbym zapeszać, ale Chorwat może stać się wkrótce jednym z najlepszych pomocników na świecie. Oby była to wygrana na loterii. Przesłanki, patrząc na jego grę w Sevilli, są mocno optymistyczne.