radek25122000
Dołączył/a: październik 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pogrom barcyy
0
chyba cie poj***ło
0
JEST OK ALE GDYBY NA BERNABEU BARCA NIE STRACIŁA GOLA BYŁO BY ŚWIETNIE NAWET Z REMISU 0-0 BYM SIĘ CIESZYŁ :P
0
https://www.facebook.com/pages/Jeden-Klub-Jedno-Bicie-Fc-Barcelona-Ponad-%C5%BBycie/732329440141938
0
NOWY TU :P POLUBIAJCIE MOJA STRONKĘ Z FB :) https://www.facebook.com/pages/Jeden-Klub-Jedno-Bicie-Fc-Barcelona-Ponad-%C5%BBycie/732329440141938