19 października 2014, 15:49
0
pogrom barcyy
19 października 2014, 15:48
chyba cie poj***ło
19 października 2014, 13:13
JEST OK ALE GDYBY NA BERNABEU BARCA NIE STRACIŁA GOLA BYŁO BY ŚWIETNIE NAWET Z REMISU 0-0 BYM SIĘ CIESZYŁ :P
18 października 2014, 15:01
https://www.facebook.com/pages/Jeden-Klub-Jedno-Bicie-Fc-Barcelona-Ponad-%C5%BBycie/732329440141938
17 października 2014, 15:09
NOWY TU :P POLUBIAJCIE MOJA STRONKĘ Z FB :) https://www.facebook.com/pages/Jeden-Klub-Jedno-Bicie-Fc-Barcelona-Ponad-%C5%BBycie/732329440141938
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
pogrom barcyy
0
chyba cie poj***ło
0
JEST OK ALE GDYBY NA BERNABEU BARCA NIE STRACIŁA GOLA BYŁO BY ŚWIETNIE NAWET Z REMISU 0-0 BYM SIĘ CIESZYŁ :P
0
https://www.facebook.com/pages/Jeden-Klub-Jedno-Bicie-Fc-Barcelona-Ponad-%C5%BBycie/732329440141938
0
NOWY TU :P POLUBIAJCIE MOJA STRONKĘ Z FB :) https://www.facebook.com/pages/Jeden-Klub-Jedno-Bicie-Fc-Barcelona-Ponad-%C5%BBycie/732329440141938
0
NOWY TU :P POLUBIAJCIE MOJA STRONKĘ Z FB :) https://www.facebook.com/pages/Jeden-Klub-Jedno-Bicie-Fc-Barcelona-Ponad-%C5%BBycie/732329440141938
0
https://www.facebook.com/pages/Jeden-Klub-Jedno-Bicie-Fc-Barcelona-Ponad-%C5%BBycie/732329440141938
0
chyba cie poj***ło
0
pogrom barcyy
0
JEST OK ALE GDYBY NA BERNABEU BARCA NIE STRACIŁA GOLA BYŁO BY ŚWIETNIE NAWET Z REMISU 0-0 BYM SIĘ CIESZYŁ :P