qak12
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chelsea gra futbol brzydki i nie raz wygrywala po frajerskich meczach a barca to barca wygrali dzięki szczesciu i błysku jednego z geniuszy . pamietajcie nie zawsze jest swietego jana i barca nie moze grac co mecz futbolu z innej planety co do sedziego to nalezy mu sie duzy browar brawo iniesta finał zapowiada sie pasjonujaco