chelsea gra futbol brzydki i nie raz wygrywala po frajerskich meczach a barca to barca wygrali dzięki szczesciu i błysku jednego z geniuszy . pamietajcie nie zawsze jest swietego jana i barca nie moze grac co mecz futbolu z innej planety co do sedziego to nalezy mu sie duzy browar brawo iniesta finał zapowiada sie pasjonujaco
chelsea gra futbol brzydki i nie raz wygrywala po frajerskich meczach a barca to barca wygrali dzięki szczesciu i błysku jednego z geniuszy . pamietajcie nie zawsze jest swietego jana i barca nie moze grac co mecz futbolu z innej planety co do sedziego to nalezy mu sie duzy browar brawo iniesta finał zapowiada sie pasjonujaco
Komentarze
0
chelsea gra futbol brzydki i nie raz wygrywala po frajerskich meczach a barca to barca wygrali dzięki szczesciu i błysku jednego z geniuszy . pamietajcie nie zawsze jest swietego jana i barca nie moze grac co mecz futbolu z innej planety co do sedziego to nalezy mu sie duzy browar brawo iniesta finał zapowiada sie pasjonujaco
0
chelsea gra futbol brzydki i nie raz wygrywala po frajerskich meczach a barca to barca wygrali dzięki szczesciu i błysku jednego z geniuszy . pamietajcie nie zawsze jest swietego jana i barca nie moze grac co mecz futbolu z innej planety co do sedziego to nalezy mu sie duzy browar brawo iniesta finał zapowiada sie pasjonujaco