0

wystarczy 1-1

0

to teraz sie zacznie .......

0

też tak myślę pawel5181 ;)

0

panu już dziękujemy ;p

0

i po co krkic sie tam wdymał co za lamus;/

0

i co Valdes nam teraz dupe uratował ... kąśliwy strzał Villi

0

hehehe Antonio Banderas jest na Camp Nou :D

0

chyba, że na ławe :D

0

ostatnio Deco dużo gada na temat Barcy :-) swoją drogą przydałby się nam taki piłkarz jak On.

0

prawdziwy KAPITAN :]

0

albo może Messi albo Xavi :D

0

O proszę już mamy klasowego następce Valdesa :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?