6 maja 2009, 21:42
0
wystarczy 1-1
6 maja 2009, 20:54
to teraz sie zacznie .......
4 maja 2009, 20:26
też tak myślę pawel5181 ;)
2 maja 2009, 11:20
panu już dziękujemy ;p
28 kwietnia 2009, 22:34
i po co krkic sie tam wdymał co za lamus;/
13 marca 2009, 17:27
O proszę już mamy klasowego następce Valdesa :-)
13 marca 2009, 17:35
albo może Messi albo Xavi :D
10 kwietnia 2009, 10:32
chyba, że na ławe :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
wystarczy 1-1
0
to teraz sie zacznie .......
0
też tak myślę pawel5181 ;)
0
panu już dziękujemy ;p
0
i po co krkic sie tam wdymał co za lamus;/
0
O proszę już mamy klasowego następce Valdesa :-)
0
albo może Messi albo Xavi :D
0
chyba, że na ławe :D
0
to teraz sie zacznie .......
0
panu już dziękujemy ;p