O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, komputery
  • Ulubiony zawodnik Jose Mari Bakero
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1991

Statystyki

  • Dni w serwisie 2501
  • Liczba komentarzy 56
  • Polecenia 171

Komentarze

4

https://www.youtube.com/watch?v=g4z8RDqXxJc - fajny skrót, komentarz po prostu genialny :)

0

Kurzawa to czasem nie ten as, który po meczu PSG - Dortmund, rozegranego bez publiczności, wyszedł do niej przed stadion ? : D

0

Moja ulubiona : Laudrup do Romario w Klasyku z 1994 https://www.youtube.com/watch?v=S0bgxnX97Vk (2:00 - 2:45)

0

Dembele piąty na liście płac ? Niesmaczny żart...

0

@l0Messini Skoro Messi podobnie jak Lewy udziela wsparcia na rzecz walki z wirusem, to zapewne i z obniżeniem pensji sobie poradzi. A że wskazałem Dembele - ot po prostu mam na niego alergię.

Zobacz wszystkie

38

Jak już ktoś napisał. Verma chyba nie bardzo pasuje do tego zestawienia. Chłop miał pecha do kontuzji, gdyby nie to był bardzo solidnym i myślącym zawodnikiem. Brakuje za to JR Riquelme. Też nadzieje były ogromne, a przemknął przez klub jak meteor. Brakuje też gościa pozyskanego z Celty Vigo - Dutruela. W Celcie bronił jak natchniony, u nas był łamagą niczym tata Sergio Busquetsa ;) Thiago Motta też jakby większą rolę pełnił w innych drużynach niż u nas. Pamiętam też taką enigmę jak Fabio Rochemback. Półka ta sama co Christanval. No i Gaizka Mendieta - gość genialny w Valencii, moje marzenie transferowe Barcy - w naszym klubie był zwykłym statystą niestety.

15

Powiem tak. Mam 42 lata, Klubowi kibicuję nieprzerwanie od 1991 roku. Nie jestem sezonowym kibicem, mam setki kaset VHS z lat 90-tych, kiedy pewnie połowy forumowiczów nie było na świecie. Barca to całe moje życie. Mam chyba zatem prawo napisać, że styl gry za EV odbiega rażąco od tego, dlaczego pokochałem tę drużynę. Nie ma tej iskry, szaleństwa, jest jak napisałeś pragmatyzm, wyrachowanie. Które doprowadziło zresztą po raz drugi z rzędu do katastrofy w Europie i miana pośmiewiska. Zwycięstw po 3-0 też nota bene za wiele nie było. Gdyby nie przebłyski geniuszu Messiego, tych dwóch mistrzostw by nie było. Zbyt wielu zawodników popadło w przeciętność. System rotacji a właściwie jego brak, przywiązanie do nazwisk, rządy starszyzny w szatni, przy całym geniuszu Leo brak predyspozycji do bycia kapitanem, to wszystko sprawia że marzę o zmianie na stanowisku trenerskim. Smutny od tygodnia nastrój potęguje ta nowa koszulka w szachownicę. Łatwo się mądrzyć siedząc w Polsce, a nie tam na miejscu... Ale serce łamie się, na myśl dokąd zmierza ten Klub, ten Zarząd, ten Trener... Wszystko stało się nijakie i nie mogę oprzeć się myśli, że chciałbym porażki w finale CDR, aby ktoś wreszcie przejrzał na oczy... Ewentualny sukces (przy poziomie Valencii niemal pewny), znowu zamydli oczy niektórym, bo przecież to dublet itp, itd.

13

Jeśli ktoś myślał że magia clasico jest nie do zabicia, Ernesto udowodnił mu w jak wielkim był błędzie... Brak słów .

13

"Dwie silne drużyny zagrają w tym tygodniu na Camp Nou: Athletic w Pucharze Króla i Betis w LaLidze" - a ja myślałem, że oba są wyjazdowe . A tu taki zwrot akcji.

12

Oby Cou wrócił ! Jestem przekonany, że przy tym trenerze zobaczymy go w najlepszej wersji. Oglądałem na Rakutenie Matchday i nawet tam Cou wyglądał na gościa, który ma jakiś problem z mentalnością. Cichy, wycofany, jakby bliski płaczu...

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?