pride1899
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu do cholery schodzi Alexis a nie Pedro i co niby ten Tello ma zmienic?
Co ten człowiek ma w głowie to nie wiem
15
Nawet nie potrafię słowami wyrazić jak ja tych niebieskich szmat nienawidzę...
1
Mam takie samo zdanie jak Ty, po porażce z Bayernem każdy płakał żeby zmienić trenera a w takiej sytuacji wszyscy piszą, że ,,dziękujemy za wszystko, byłeś wielki" hipokryzja w czystej postaci. Poza tym to, że napiszecie w komentarzu wirtualną świeczkę w niczym jego rodzinie nie pomoże. Jak co poniektórzy piszą tutaj, że jak się dowiedzieli to się popłakali to ja się boję pomyśleć co z tymi osobami będzie jak ktoś naprawdę bliski im umrze...
2
Co to się dzieje z tą liga włoską, że mistrz nie może nawet LE wygrać
0
Przecież to nie jest stoper
0
Ponoć Atletico chce nim zastąpić Coste.
0
Mógłby mi ktoś podpowiedzieć kto ogarnia ligę włoską - Immobile został sprzedany do Torino już na stałe czy Juventus ma jakąś opcje pierwokupu?
0
Jak dla Ciebie On nie jest poziomem Barcy o nie wiem kto na tym świecie jest. Chyba tylko Messi i Ronaldo.
0
Możesz mi powiedzieć co Ty widzisz w tej Chelsea?
Nie mówię tego złośliwie ani nic z tych rzeczy, chcę po prostu wiedzieć.
0
To my powinniśmy tam teraz być :/
1
ale śmieszne
0
No wiem dlatego mu odpowiadam, że 18 to Cesc może mieć we wszystkich -.-
0
No we wszystkich rozgrywkach może tyle mieć
5
Jakby Alexis się spiął to mógłby w klasyfikacji kanadyjskiej jeszcze Coste wyprzedzić :)
1
Niestety nie mogę obejrzeć dzisiejszego meczu ponieważ mój kumpel ma urodziny i nie wypada odmówić, więc jeśli znalazł by się ktoś tak miły i po meczu napisał mi wynik i strzelców to byłbym bardzo wdzięczny :)
698-196-574 t-mobile
Miłego meczu życzę!
0
Zna ktoś jakąś stronkę gdzie są wypisane najbliższe mecze towarzyskie wszystkich reprezentacji?
Bo zapewne przed mundialem jeszcze jakieś będą.
1
Hehe nie przeżywaj tak tego to tylko rozmowa :)
Skoro to wiesz a ja tak bardzo Cię denerwuje to mogłeś odpisać, że o tym wiesz a nie zaczynać dyskusje :p
1
Nie czytam Ci w myślach, nie wiem czy masz na myśli jego grę w Barcelonie czy ogólnie :)
1
W pierwszym poście napisałeś, że nie wiesz co my widzimy w tym Alexisie to ja Ci mówię, że gdyby grał w innej drużynie niż Barca to byś zobaczył co tak na prawdę potrafi. I nie spinaj się tak bo Ci żyłka pęknie ;)Ja w nim widzę zajebistego piłkarza bo oglądam mecze Chile.
1
To jest właśnie jedyny właściwy argument na Twoje wypociny. On nigdy nie będzie u nas dobrze grał ale to nie znaczy, że jest złym piłkarzem bo w innym klubie, takim który da mu swobodę jak w reprezentacji on będzie wymiatał i na tym temat Alexisa można skończyć.
6
Mundial za chwilę, pooglądaj sobie mecze Chile to będziesz wiedział co my w nim widzimy.
0
Dupę mu jeszcze wyliż
2
Bo jesteście śmieszni
0
Na dnie to byśmy byli jakbyśmy zajmowali środkowe miejsce w tabeli i nie wyszli z grupy w Lm więc nie pier*ol
0
A nie przypadkiem dumni po zwycięstwie?
0
Jakbym tam było to też bym pewnie się tak zachował
0
Skąd Ty się wziąłeś?
Tych Twoich mądrości nie da się czytać
0
A skąd Ty wiesz czy On się odzywa czy nie?
0
Błąd Bartry?!?!
To jest jego wina, że Bale'a jest jednym z najszybszych piłkarzy na świecie, jego wina, że Alves po raz setny stracił piłkę i się nie wrócił i w końcu jego wina, że Pinto się rozkraczył jak nie wiem co przy czym nawet bramkarze amatorzy wiedzą, że w takich sytuacjach trzeba zagiąć kolano do środka?
Akurat Bartra jest najmniej winny za tą porażkę...
1
Szkoda, że przy bramce Bale'a, Pinto nie wywiesił tabliczki z napisem ,,zapraszam" między nogami.