0

Dam sobie rękę uciąć, że ściągniemy Luiza :)

0

To czy kupimy Laporte czy kogoś starszego i doświadczonego zależy tylko od Bartry - czy jest już na tyle dobry żeby być naszym podstawowym stoperem. A jeśli chodzi o Cuadrado do ja się cieszę, to jest profesjonalista, powie mu się, że ma bronić to będzie to robił, A. Cole też kiedyś był skrzydłowym :)

0

Jakby stoperzy byli dla nas priorytetem to 2 można by było kupić ale w takiej sytuacji uważam, że 1 starczy. A i nie jestem zwolennikiem Laporte, wolał bym kogoś starszego i bardziej doświadczonego. Chodziło mi o to, że mamy jeszcze kilka innych pozycji do uzupełnienia :p

0

Nie wiem na cholere Ci tam ten Aguero

0

Jest przekozak ale moim zdaniem nie odnalazł by się u nas. Jego głównym atutem jest to, że jak się rozpędzi to mija innych jak tyczki i bez faulu piłki mu się nie zabierze a wiesz, że u nas tego miejsca by nie miał. Zresztą gra w PSG a Oni by zażądali majątek ;)

0

Ja się nie chwalę tylko stwierdzam fakty, zresztą przecież obydwoje jesteśmy Polakami i tu żyjemy więc czym miałbym się chwalić? xD

0

Chociaż w sumie to źle mówię, On by nawet do tego stadionu nie doszedł, zadźgali by go po drodze ;)

0

Chołota bo go popchnął ? xD
Wyobraź sobie, że kibic Cracovii przychodzi na mecz Wisły w koszulce swojego klubu - gwarantuję Ci, że by nie wyszedł stamtąd żywy a nawet jeśli to cały połamany, więc nie porównuj Polski do Hiszpanii xD

0

No źle się zachowali wobec niego...zapomnieli mu wpier*olić zanim go wyprosili :)

0

-.-

0

18

0

Krytyka to nie jest tekst typu :
,,Pedro zejdź" albo ,,Czy ten Alexis jest jakiś niedorozwinięty"
Popatrz na te komentarze pod spodem, zachowujecie się jak 10 letnie dzieci. Jak macie coś mądrego i kulturalnego do napisana na temat gry naszych piłkarzy to zróbcie to po meczu a nie płaczecie o każdą zepsutą akcję bo na to się już patrzeć nie da...

3

Ale Wy jesteście ku*wa żałośni to nie wiem jak to opisać. Wieczny płacz o każdą najmniejszą pomyłkę naszych piłkarzy, ja nie wiem na cholerę Wy oglądacie tą Barcelonę...

0

Jak najbardziej tylko ten Pogba raczej zostaje w sferze marzeń :D
Poza tym jestem na 100% pewny, że na stoperze skończymy z Luizem.

0

Szukałem ale data tego meczu nie jest jeszcze ustalona i nie mogłem nigdzie znaleźć

0

Wie ktoś z kim City ma do rozegrania ten zaległy mecz?

1

Już nie przesadzajcie tak, że to skrzydłowy. Alves i Alba też w obronie grają kiepsko a ten jest chociaż odrobinę wyższy i silniejszy.
Zresztą to jest profesjonalista, trener mu powie, że ma bronić i jak to robić to będzie bronił.

0

Za niski i w 50% należy do Juve

0

Druga połowa będzie epicka :D

0

Bo nam teraz potrzeba kogoś doświadczonego a za dajmy na to tego Luiza i Laporte byśmy musieli wyłożyć blisko 70mln

0

Co nam da ktoś młodszy od Bartry i w dodatku nie koniecznie lepszy? Gdyby to miał być jedyny nasz zakup w tym okienku to spoko ale nie w takiej sytuacji.

0

Czemu do cholery schodzi Alexis a nie Pedro i co niby ten Tello ma zmienic?
Co ten człowiek ma w głowie to nie wiem

15

Nawet nie potrafię słowami wyrazić jak ja tych niebieskich szmat nienawidzę...

1

Mam takie samo zdanie jak Ty, po porażce z Bayernem każdy płakał żeby zmienić trenera a w takiej sytuacji wszyscy piszą, że ,,dziękujemy za wszystko, byłeś wielki" hipokryzja w czystej postaci. Poza tym to, że napiszecie w komentarzu wirtualną świeczkę w niczym jego rodzinie nie pomoże. Jak co poniektórzy piszą tutaj, że jak się dowiedzieli to się popłakali to ja się boję pomyśleć co z tymi osobami będzie jak ktoś naprawdę bliski im umrze...

2

Co to się dzieje z tą liga włoską, że mistrz nie może nawet LE wygrać

0

Przecież to nie jest stoper

0

Ponoć Atletico chce nim zastąpić Coste.

0

Mógłby mi ktoś podpowiedzieć kto ogarnia ligę włoską - Immobile został sprzedany do Torino już na stałe czy Juventus ma jakąś opcje pierwokupu?

0

Jak dla Ciebie On nie jest poziomem Barcy o nie wiem kto na tym świecie jest. Chyba tylko Messi i Ronaldo.

0

Możesz mi powiedzieć co Ty widzisz w tej Chelsea?
Nie mówię tego złośliwie ani nic z tych rzeczy, chcę po prostu wiedzieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?