0

bo rywal słaby jezzzuuu

0

aha? to teraz nie może już zastąpić ?

0

szkoda tylko że jakby to by był mecz w fazie pucharowej,a nie dwumecz w grupie,to na CN dostali by wpierdziel totalny, pozdrowienia

0

czasami udaje się im jakiś ciekawy wynik trzasnąć i myślę że z Kolumbią tak będzie

0

U21 Thiago

0

z każdym dniem i Barcelona jest lepsza

0

Meeessssi bez dwóch zdań wygra

0

Abidal jest jednak
OK

0

to nie będzie nic poważnego ,ale ja p****

0

Pie***enie na potrzeby mediów :) wszyscy wiemy co w głowie ma ten koleś ,a może raczej czego nie ma :/

0

Villa już zdrowy to samo Abi,a Cesc ma wrócić na początku przyszłego tygodnia :)

0

całe szczęście historia NIE GRA

0

"Villa's injury seems to be a muscle fatigue"

0

"Villa left training with the national team with a possible injury. Does not seem serious though. "

0

no to teraz czekać jak np.Villa pojawi się w reklamie Audi w naszych odbiornikach :P

0

ŻADNYCH TRANSFERÓW JUŻ NIE BĘDZIE NIE RÓBCIE SOBIE NADZIEI

0

otwieram lodówkę a tam CESC

0

w Barcelonie teraz leje :) źródło TV

0

"Nie ma jednak podstaw ku temu, by nie ufać nowemu prezydentowi.

weźcie mnie nie rozśmieszajcie

0

100 LAT CZEMPIONIE !

0

ciekawe ilu z was opluło by działacza z madrytu ?

0

nadchodzą Brazylijczycy !

0

WTF o/

0

że co ?

0

brakuje mi tu kilku słów o dobrze drużyny ;)

0

cały Puyol on zawsze ćwiczył ponad wszystkich :D

0

Hiszpanie muszą się zgrywać ciekawe

0

i żeby było jasne Pep > mou :) powiedział David w jednym z wywiadów

0

Panie coś pan :D

Pep jest na pewno inteligentniejszy od Mou a co do reszty to zobaczymy panie

0

przecież takie niusy że chce przejść do Barcy były już 2 miechy temu ,nie rozumiem o co loto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?