potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bo rywal słaby jezzzuuu
0
aha? to teraz nie może już zastąpić ?
0
szkoda tylko że jakby to by był mecz w fazie pucharowej,a nie dwumecz w grupie,to na CN dostali by wpierdziel totalny, pozdrowienia
0
czasami udaje się im jakiś ciekawy wynik trzasnąć i myślę że z Kolumbią tak będzie
0
U21 Thiago
0
z każdym dniem i Barcelona jest lepsza
0
Meeessssi bez dwóch zdań wygra
0
Abidal jest jednak
OK
0
to nie będzie nic poważnego ,ale ja p****
0
Pie***enie na potrzeby mediów :) wszyscy wiemy co w głowie ma ten koleś ,a może raczej czego nie ma :/
0
Villa już zdrowy to samo Abi,a Cesc ma wrócić na początku przyszłego tygodnia :)
0
całe szczęście historia NIE GRA
0
"Villa's injury seems to be a muscle fatigue"
0
"Villa left training with the national team with a possible injury. Does not seem serious though. "
0
no to teraz czekać jak np.Villa pojawi się w reklamie Audi w naszych odbiornikach :P
0
ŻADNYCH TRANSFERÓW JUŻ NIE BĘDZIE NIE RÓBCIE SOBIE NADZIEI
0
otwieram lodówkę a tam CESC
0
w Barcelonie teraz leje :) źródło TV
0
"Nie ma jednak podstaw ku temu, by nie ufać nowemu prezydentowi.
weźcie mnie nie rozśmieszajcie
0
100 LAT CZEMPIONIE !
0
ciekawe ilu z was opluło by działacza z madrytu ?
0
nadchodzą Brazylijczycy !
0
WTF o/
0
że co ?
0
brakuje mi tu kilku słów o dobrze drużyny ;)
0
cały Puyol on zawsze ćwiczył ponad wszystkich :D
0
Hiszpanie muszą się zgrywać ciekawe
0
i żeby było jasne Pep > mou :) powiedział David w jednym z wywiadów
0
Panie coś pan :D
Pep jest na pewno inteligentniejszy od Mou a co do reszty to zobaczymy panie
0
przecież takie niusy że chce przejść do Barcy były już 2 miechy temu ,nie rozumiem o co loto