0

Pojechal mu pewnie po matce, to sie dziwic ze gowniazowi zylka pekla

0

Chodzi o to, ze Messi najlepiej wie ile moze zagrac, bo to on najbardziej zna swoje cialo :)

0

Nie ktorzy w wieku 30/40 lat nie umieja zaplacic rachunkow, wiec tak ja mu wierze xD

4

Otto synku Otto

5

wymyślaja z tym Neyem zeby tylko gazete sprzedać

0

1

a nie chodzi tutaj także o zawodników juz naprawdę starych i zarabiających kiedyś śmieszną kasę ?

0

Tello tak czy tak odejdzie bo dla niego miejsca nie ma jesli chcemy budować mocną ekipe

0

zesraj sie posraj sie, ale cud jest realny :]

0

Jakos rozowym ferreari nie zajwania, tylko LR

0

LM a ten o odpoczynku dla leo yhy

0

Nie osmieszaj sie synek, prosze

0

3polowka a ty ze cienki bolek? Jeszcze ugryziesz sie w jezyk :) zal dupe sciska ze Barca sie nie spiela :)

0

Sarna, idź odwiedź piaskownice dziecko

0

bzdury na górze !

0

co Wy tutaj dajecie za stare niesprawdzone niusy ? bój sie Boga !

0

ttrzemu nnic nie mówisz?

0

jakiej walki ?

0

ta kontuzja to zwykły pech a nie jakiś tam brak presezonu ;)

ciekawy jestem kto następny wypadnie na PK a może i na Euro? wrrrry

0

Najgorsze : Wakacje

0

co z Iniestą? przecież dalej jest łamliwy

0

Xavi zagra :]

0

zagra dopiero za tydzień (może)

0

weź mnie nawet nie rozśmieszaj i powiedz waszemu bramkarzowi że mu garb urośnie

0

a komu mamy wierzyć jak nie katalońskiej prasie ?

0

w 9 ;)

0

super,wygrana z chorobą jest największym zwycięstwem

0

Laporta wróć!

0

k** się zesrałem :/

0

ten usmiech to efekt chyba bardziej jakiegoś specyfiku przeciwbólowego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?