posluk
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Studio tatuażu albo gdzieś w garażu albo typek trzyma auta w salonie :D
0
Widziałeś ten zapis?
0
Dokładnie! Po co ryzykować pogłębieniem urazu, późniejszą kontuzją skoro mecz wygrany wysoko:) Wg mnie Lucho postąpił w 100% prawidłowo.
2
Gdyby Holendrzy nie korzystali z piłkarzy Surinamu to nie mieliby takiej paki swojego czasu :)
Zresztą do teraz korzystają z kolonialnych imigrantów.
0
Munir Munirem, w tym meczu 75% jego kontaktów z piłką zasługiwało na salwy śmiechu, nie zmienia to jednak faktu, że komentarz panów z Eleven jest tak żenujący, że aż chciałoby się wyłączyć dźwięk :] z drugiej strony... pomyśleć co to byłby za komentarz gdyby współkomentującym był Kosecki senior :)
0
Akurat Oyłowskiego dało się słuchać, choć czasem faktycznie gadał głupoty. Niemniej jednak to co się dzieje na Eleven to jakaś kpina. Przez pierwsze 20 minut meczu przy kontakcie Pique z piłką robili sobie jakieś podśmieszki heheszki, że sam sobie na to zapracował bla bla. Kurde, wystarczyło raz to powiedzieć, widzowie i tak wiedzieli co jest na rzeczy :D
1
Jeśli wg Ciebie komentarz ludzi z Eleven można uznać za genialny to pozdrawiam... porównania z dupy albo do jakichś motorniczych, albo innych głupot. Naoglądali się Twarowskiego i Nahornego z C+ i zbytnio im to nie wychodzi... Śmiało można ich porównać do Szpaka i Żewłakowa...
0
Znajome zejście na lewą nogę to tylko u Robbena :D
1
Jeśli CR7 zagra tak jak z Sevilla to spoko :D
0
Co innego przegrać z kimś kogo propsujesz, a co innego z tym komu nie życzysz najlepiej...
0
A każdy z Was pewnie cisnął na Real jak CR7 po porażce poszedł świętować swoje urodziny, a teraz słowa zrozumienia dla czysto hipotetycznego zdarzenia jakim byłaby porażka z Getafe... Bawmy się po zwycięstwie, szalejmy po porażce, a jak! Najważniejsze, że jak przerżną ligę to na autokar i impreza w Barcelonie, tak dla wyluzowania napięcia.
0
Poza rzutami wolnymi to średniak. Jeśli Sergi Roberto utrzyma taką formę to go przewyższy.
0
Dokładnie. Pchanie na siłę wychowanków, bo taka jest tradycja w klubie jest kompletnie bez sensu. Fakt, w klubie powinni grać wychowankowie, bo przecież w LM muszą być spełnione warunki z nimi, więc niech nie będą to noname'y, a osoby już ograne. Dla młodych, nieogranych zawodników niech maxem będzie Barca B albo wypożyczanie ich do klubów z La Liga. Niech chłopaki ograją się w mniejszych klubach (Rafinha, Denis Suarez) a potem mogą rządzić w Barcelonie.
0
Z jego obecną formą to średnio ... Ale może jakoś pokona "brzemię" numeru 10 w Juve i latem się odrodzi :)
0
Ponadto nazywanie kogoś karłem nie jest na miejscu, bo chyba wszyscy wiedzą jakiego wzrostu jest Messi, Xavi, Iniesta...
6
KaRZeł jak już... A Coutinho zjada Lavezziego na śniadanie... Chyba nie oglądasz jego gry w Liverpoolu.
2
Być może wpływ na takie zachowanie ma specyfika samej ligi. W Premier League gra się ostrzej, napastnicy mogą bardziej być prowokowani przez obrońców, nie wiem, nigdy tam nie grałem;). Ponadto wpływ może mieć drużyna jako całość. Bez wątpienia w drużynie Ajaxu i Liverpoolu Suarez był osobą wyróżniającą się, co mogło dawać mu przeczucie, że na więcej może sobie pozwolić. W Barcelonie jest jednym z wielu i nie jest niezastąpiony (choć przy obecnym stanie kadrowym wątpię, żeby w najbliższym czasie usiadł na ławie). Kolejną rzeczą mogą też być osoby Messiego i Neymara, z którymi Luis złapał mega kontakt. Gdybać zawsze można, ale nie zmieni to faktu, że Luis Suarez się ogarnął, nie gryzie, nie kopie po Achillesach (odpukać) i nie pierwszy raz, mam nadzieje że nie ostatni, ratuje Barcelonie tyłek:)
0
Za to w Lille strzelał fochy jak gówniarz, któremu mama zabrała zabawki. Jeśli w ciągu sezonu podbije Premier League to spoko, można go brać, bo takie skille we Ligue 1, gdzie Maxwell jest kozakiem i w meczach z afrykańskimi drużynami to nawet Szymek Pawłowski mógłby mieć :D
0
Tylko, że Pique nierzadko strzela z dupy jakimiś aluzjami w kierunku Realu (często nawiązując np. do porażek z innymi przeciwnikami). Po co? Jakieś durne teksty o Realu (i w drugą stronę) to dzieci na podwórku sobie prawią... Profesjonalny piłkarz powinien mieć wyczucie co powiedzieć, a czego nie. Niech Pique zajmie się sobą, Barcelona Barceloną, a Real Realem.
0
Nie podważam jego umiejętności i ostatnich występów, gdyby MSN grało na miarę swoich możliwości to raczej ten tytuł nie przypadłby Thomasowi.
0
MOTM dla Vermaelena to zasługa słabej postawy Barcy w ofensywie...
0
Nie popełnił żadnego błędu w tym sezonie to się nie ma co dziwić. ;)
0
Nie ryzykowałbym w drugiej połowie go wpuszczać, bo możemy tylko stracić zmianę, lepiej niech zagra pierwszą połowę, a w drugiej wejdzie ktoś inny ;)
4
To nie jest normalna praca organizmu. Gość dostaje zielone światło i w czasie biegania doznaje kontuzji?! Boję się pomyśleć co będzie jak zrobi kilka zrywów i sprintów.
1
Przeczytaj cały artykuł, a potem idiotycznie komentuj...
0
Harta nie wygryzie, bo jest podstawowym bramkarzem reprezentacji i Roy raczej z Pellegrinim to załatwi :) Skupiłbym się na jego miejscu na Liverpoolu :)
0
Śmieszność kwoty otrzymanej za Thiago właśnie przed chwilą pokazałeś porównując obu tych piłkarzy ;) Urazy urazami, Messi też miał okres w którym był kontuzjowany, to samo Iniesta parę lat temu, a o Fabsie już nie wspomnę jak jeszcze grał w Arsenalu.BTW. Thiago w porównaniu do Vermaelena pokazuje lepsze fotki na portalach społecznościowych xD
0
Co do Rafinhi to z niego może być taki sam grajek jak z S. Roberto jeśli regularnie nie będzie grał.
0
Wg mnie Thiago odszedł, bo jego sytuacja nie zmieniłaby się w Barcelonie. Grałby Xavi z Iniestą, a on siedziałby na ławce jak Sergi Roberto. Każdemu zależy na tym żeby grać, a jeśli wierzy się we własne umiejętności i zna się swoją wartość to co to za perspektywa grzania ławy i grania jakichś ochłapów w CdR. Zresztą w Bayernie pokazuje, że te nędzne 20 baniek to jakaś śmieszna kwota biorąc pod uwagę większość zawodników z transferów >40mln...
2
Nigdy nie daruję zarządowi tego, że oddali za grosze Thiago... Gość zgarnia MVP MŚJ, a zarząd postanowił zostawić S. Roberto, bo on się godził na bycie rezerwowym, a teraz gra taki piach, że nie mogę na niego patrzeć. Fakt, starszy Alcantara leczy teraz kontuzję, ale jak już gra to aż miło popatrzeć jak operuje piłką... ponadto wprowadzanie do kontraktów klauzuli obniżającej kwotę odstępnego służy na korzyść innym klubom, a nie Barcelonie. Kontrakty młodzieży są tak konstruowane, żeby łatwiej im było odejść z klubu niż w nim zostać.