0

Buahahahaha kasa odpada z LM :)

0

hell998 Eto`o miał te sytuacje bo sam je wymuszał a nie stał jak słup

0

Barcelona92 zgadzam się w 100%

0

3-2 niestety

0

ibracadabra_9_ na pewno mniej niż Eto`o w tamtym sezonie:)

0

ibracadabra_9_ zmien nick i bedzie ok he he

0

ibracadabra_9 Eto`o juz nie wroci ale bylby 100 razy lepszy niz drewno Ibra i o to chodzi . Mam nadzieje ze Ibra zakonczy kariere w Barcelonie po tym sezonie bo przypomina mi teraz Gudionsena.

0

peel ok za mocne przepraszam ale dla takie typy jak ibracadabra_9 tak maja

0

ibracadabra_9 walnij sie w lepetyne chyba nie ogladasz meczy tylko patrzysz na wynik na livescore i w...sz konia przy plakacie ibry

0

Tylko 1 Messi trzyma poziom Barcy z tamtego sezonu

0

spoko oslabia zespol i nic nie strzela. nie pamietam aby Eto`o dostal raz czerwona przez te lata

0

Padaka w ataku . Ibra to nie Eto`o niestety i to teraz widać aż za dobrze.......

0

paszko89 ja tak samo

0

LeoMessi95 z realem w tamtym sezonie tez Henry nic nie pokazał ? właśnie w takich meczach potrzeba geniuszu i sprytu aby strzelac przy tak slabo grajacej pomocy Barcy Henry moglby pociagnac lewa strona i obsluzyc do nogi Ibre

0

Przegrana przez Pepa po 1 połowie nic nie zrobił aby zmienić obraz gry. Gdzie Henry?!

0

2-3 dla Barcy czuje to:) ostatnio wygrywali 3-2 i przegrali 4-3 teraz ma byc zwyciestwo

0

Spokojnie jutro 3pkt zmotywowany osłabieniem obrany atak rozniesie atletico 1-4

0

Milito wrócił w najlepszym momencie i to z jaka formą.

0

widać jaki klub reprezentuje chamstwo i kasa oto real

0

ale sędzia drukuje dla madrytu druga niesłuszna czerwona kartka dla Barcy

0

Milito gracz meczu

0

peel a colma powiedziec zeby go calkiem nie zdolowac?to zadanie trenera.

0

peel jak bramki dla napastnika to "dodatki" to chyba nie wiesz NIC o piłce. Dla napastnika to zadanie nr.1 dla pomocników są podania.

0

Milito super gra jak po takiej kontuzji

0

No gdzie są fani realu zabili się już?zawsze ich tu pełno było :)

0

focus08 zgadzam się powinni wejść w 50/60 minucie

0

peel chciałbym bardzo

0

Ibra gra słabiznę w ostatnich meczach niestety. Trzeba kupić jakiegos dobrego napastnika w lecie.

0

A gdzie fani realu wcięło ich?he he

0

dziala tvu player - gol tv?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?