pilara99999
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Brzeg 49-300, Bohaterów Westerplatte 32/13
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Buahahahaha kasa odpada z LM :)
0
hell998 Eto`o miał te sytuacje bo sam je wymuszał a nie stał jak słup
0
Barcelona92 zgadzam się w 100%
0
3-2 niestety
0
ibracadabra_9_ na pewno mniej niż Eto`o w tamtym sezonie:)
0
ibracadabra_9_ zmien nick i bedzie ok he he
0
ibracadabra_9 Eto`o juz nie wroci ale bylby 100 razy lepszy niz drewno Ibra i o to chodzi . Mam nadzieje ze Ibra zakonczy kariere w Barcelonie po tym sezonie bo przypomina mi teraz Gudionsena.
0
peel ok za mocne przepraszam ale dla takie typy jak ibracadabra_9 tak maja
0
ibracadabra_9 walnij sie w lepetyne chyba nie ogladasz meczy tylko patrzysz na wynik na livescore i w...sz konia przy plakacie ibry
0
Tylko 1 Messi trzyma poziom Barcy z tamtego sezonu
0
spoko oslabia zespol i nic nie strzela. nie pamietam aby Eto`o dostal raz czerwona przez te lata
0
Padaka w ataku . Ibra to nie Eto`o niestety i to teraz widać aż za dobrze.......
0
paszko89 ja tak samo
0
LeoMessi95 z realem w tamtym sezonie tez Henry nic nie pokazał ? właśnie w takich meczach potrzeba geniuszu i sprytu aby strzelac przy tak slabo grajacej pomocy Barcy Henry moglby pociagnac lewa strona i obsluzyc do nogi Ibre
0
Przegrana przez Pepa po 1 połowie nic nie zrobił aby zmienić obraz gry. Gdzie Henry?!
0
2-3 dla Barcy czuje to:) ostatnio wygrywali 3-2 i przegrali 4-3 teraz ma byc zwyciestwo
0
Spokojnie jutro 3pkt zmotywowany osłabieniem obrany atak rozniesie atletico 1-4
0
Milito wrócił w najlepszym momencie i to z jaka formą.
0
widać jaki klub reprezentuje chamstwo i kasa oto real
0
ale sędzia drukuje dla madrytu druga niesłuszna czerwona kartka dla Barcy
0
Milito gracz meczu
0
peel a colma powiedziec zeby go calkiem nie zdolowac?to zadanie trenera.
0
peel jak bramki dla napastnika to "dodatki" to chyba nie wiesz NIC o piłce. Dla napastnika to zadanie nr.1 dla pomocników są podania.
0
Milito super gra jak po takiej kontuzji
0
No gdzie są fani realu zabili się już?zawsze ich tu pełno było :)
0
focus08 zgadzam się powinni wejść w 50/60 minucie
0
peel chciałbym bardzo
0
Ibra gra słabiznę w ostatnich meczach niestety. Trzeba kupić jakiegos dobrego napastnika w lecie.
0
A gdzie fani realu wcięło ich?he he
0
dziala tvu player - gol tv?