10 marca 2010, 22:43
0
Buahahahaha kasa odpada z LM :)
9 marca 2010, 00:04
hell998 Eto`o miał te sytuacje bo sam je wymuszał a nie stał jak słup
7 marca 2010, 09:37
Barcelona92 zgadzam się w 100%
6 marca 2010, 23:52
3-2 niestety
6 marca 2010, 21:58
ibracadabra_9_ na pewno mniej niż Eto`o w tamtym sezonie:)
19 sierpnia 2009, 21:54
Dajcie linka na Tvuplayer lub sopcast
28 lutego 2009, 23:51
mam nadzieje ze historia z przed 2 sezonów się nie powtórzy......Jutro będzie bardzo ciężko wygrac.
1 listopada 2008, 12:05
Skromny gosc:) Chciałbym aby Xavi zdobył nagrode i czuje ze tak sie stanie.
17 sierpnia 2009, 22:03
Parodia odbiło chłopakom jak się kasy nachłepali za poprzedni sezon. Niech oszczędzają to może jeden tytuł będzie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Buahahahaha kasa odpada z LM :)
0
hell998 Eto`o miał te sytuacje bo sam je wymuszał a nie stał jak słup
0
Barcelona92 zgadzam się w 100%
0
3-2 niestety
0
ibracadabra_9_ na pewno mniej niż Eto`o w tamtym sezonie:)
0
Dajcie linka na Tvuplayer lub sopcast
0
mam nadzieje ze historia z przed 2 sezonów się nie powtórzy......Jutro będzie bardzo ciężko wygrac.
0
Skromny gosc:) Chciałbym aby Xavi zdobył nagrode i czuje ze tak sie stanie.
0
Parodia odbiło chłopakom jak się kasy nachłepali za poprzedni sezon. Niech oszczędzają to może jeden tytuł będzie.
0
Parodia odbiło chłopakom jak się kasy nachłepali za poprzedni sezon. Niech oszczędzają to może jeden tytuł będzie.