0

@KORTIS Dzięki :D

0

Bardzo dziękuję i witam wszystkich czytelników :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kamyk_23
Lenglet słabszy od Ramosa? Moim zdaniem zdecydowanie francuz jest co najmniej na tym samym poziomie

0

Cillessen - Semedo,Pique,Umtiti,Alba - Rakitić,Busi,Roberto - Messi,Paco,Deulofeu(Denis). Najchętniej taką 11 na Betis bym zobaczył i na ostatnie 30 minut Paulinho, żeby zobaczyć jak wygląda.

2

Umtiti jeszcze chyba nie jest tak zżyty z drużyną, ale zdecydowanie widać w nim potencjał :D

0

Ma wrócić i koniec. Co to za gadanie, to już jest za nami, jeśli pojawią się jakieś wypowiedzi Pepa, którymi da do zrozumienia, że jest szansa na powrót, wtedy można o tym myśleć, ale on nawet na początku tego roku mówił, że nigdy nie wróci, po 5 latach poza Barceloną tak dobitnie to podkreślił!, więc nie ma się co łudzić. Na pewno jego powrót byłby wielką motywacją dla całego składu, nie zależnie kiedy by to było i kto byłby w składzie, ale nie jest powiedziane, że znowu odniósł by sukcesy, on o tym wie i dlatego nie chce wracał podejrzewam.

0

Śmieszne jest to, że oni w ogóle tak mówią publicznie. Takie wypowiedzi przecież nie ułatwiają negocjacji.

5

Przegrywał bez klasy i wygrywa bez klasy, szkoda, brakuje we współczesnym futbolu zawodników pokroju Iniesty, Puyola którzy zawsze mieli szacunek do rywala.

0

Cóż, nie każdy trener to Pep. On nie wróci skoro tak powiedział, nie wiem co musiałoby się stać. Wygrał i poszedł, ma wracać i zatrzeć te lata sukcesów?

6

Ładne przyspieszenie. Varane i Umtiti na środku we Francji to będzie jedna z najlepszych par reprezentacyjnych ŚO na świecie.

0

To prawda, a transfer Paulinho jest podsumowaniem wszystkiego. Przy najmniej Umtitiego kupili, to jest bardzo pozytywny zakup :)

0

Umtiti dobry mecz aczkolwiek dał się wyprzedzić Benzemie przy bramce, natomiast Sergi Roberto moim zdaniem harował całe spotkanie.

0

Jeśli Borussia mówi 150 mln i koniec to bardzo dobrze, że odpuszczają.

0

To nie słyszałeś komentarza Dudka :D

0

To jest początek sezonu i dopiero początek z Valverde, więc brak stylu nie dziwi, jeśli chodzi o brak w przygotowaniu fizycznych to chyba zależy u kogo, bo Rakitić, Gomes poruszają się ogólnie jakby mieli braki nic im nie ujmując. Umtiti, Alba, Roberto u tych zawodników nie widziałem braków w przygotowaniu fizycznym, więc to chyba nie o to chodzi.
O takich rzeczach na początku sezonu nie ma sensu rozmawiać.

2

Czuję, że scenariusz wygląda tak:
Staramy się o Coutinho i Dembele.
Nie pozyskujemy ich.
Mamy kasę z Neymara i chwalimy się tym, że zmniejszamy nią dług.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przede wszystkim te transfery Coutinho i Dembele moim zdaniem robione są, żeby zarząd trochę podratować. Razem wydadzą na nich pod 300 mln jeśli dojdą do skutku, co jest grubą przesadą w tym momencie.

0

Tak, a jak widać oni nic z tym nie zamierzają robić na tę chwilę.

1

Bardzo ciekawe pytanie, najpewniej grają w papier kamień nożyce o to kto powie ludziom ile wydali na Dembele i Coutinho.

0

Pewnie, że tak, ale wiesz perspektywa kolejnych lat z tym zarządem trochę dobija, jedyna opcja to wniosek Benedito, ewentualnie konkretny prostest białych chusteczek na stadionie, ale z tym by sobie pewnie poradzili.

4

Mam wrażenie, że oni wchodzą do FIFY, patrzą na ocenę ogólną zawodników i wybierają z kim zacząć negocjacje. "O ten ma przyspieszenie 92, na skrzydło jak znalazł".

0

To jest już 130 mln euro, jasne, zaraz dołożą do 150. Ten transfer + Dembele robione są tylko na ratunek dla obecnego zarządu. Wydadzą na oba pewnie pod 300 mln i będą się niesamowicie cieszyć, bo kupili dwie gwiazdy.

0

Zaraz się okaże, że Alena odejdzie, bo ściągniemy Coutinho, Valverde na niego nie będzie stawiał, a w pomocy i tak już mamy za dużo nazwisk.

0

Benedito to w tym momencie jedyna szansa. Białe chusteczki na stadionie w każdym meczu też zwróciły by uwagę, ale z tym by sobie poradzili w jakiś sposób.

0

Niestety oni tego nie rozumieją w tym momencie. Nie ma szans, żeby w tym okienku odszedł Gomes, Rakitić, po za tym nie wiem czy jest sens, żeby odeszli, posadzić ich na ławcę, wpuścić właśnie Alenie, może akurat pokaże lepszą formę od nich i ich wygryzie. Tylko pytanie czy stać Valverde na to, żeby nie wystawiać nazwisk, tylko graczy z formą.

0

To jest właśnie trenerski geniusz Zidane'a moim zdaniem.
Wykorzystują atuty, mają wysokich zawodników z przodu i nie tylko, to i grali na wrzutki sporo w minionym sezonie, to się dało zauważyć już pod koniec roku.

0

Valverde powinien w tym momencie sadzać na ławce graczy, którzy zagrali po prostu słabo, wydaje się to oczywistą oczywistością, ale często jest tak, że grają nazwiska. Musi dawać szansę zawodnikom w lepszej formie po prostu i bardzo możliwe na ten moment, że w takiej będzie Paulinho, bo w tym momencie nieciekawie wygląda druga linia, jeśli chodzi o dyspozycję.

0

Ta ostatnia perspektywa niestety jest możliwa, po to w końcu chcą Dembele i Coutinho, jeszcze zmarnują na nich pieniądze, z resztą tak jak na Paulinho. Zobaczymy, pod koniec roku będzie więcej wiadomo co do zarządu, na razie wygląda to wszystko nieciekawie i trzeba to przeczekać.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?