0

Szkoda, że nie ma jakiegoś linku do torrenta ;>

0

bzdura jak dla mnie...

0

elegancja

0

Ile trwa dokładnie ten skrót?

0

Też bym się na jego miejscu przeniósł... od stycznia prawie nic nie gra w Milanie, wpuszczają go na 10-15 ostatnich minut... porażka ;/

0

"niezidentyfikowanym przedmiotem" ciekawe co to było ;D

0

Jakoś nie widzi mi się to... Zlatan raczej nie w Barcelonie, lepiej kogoś innego lub za taką cenę nawet dwóch.

0

Mam wielką nadzieję, że wygrają i będziemy świętować!

0

Jaaaa, nie potrafię tego opisać co ja robiłem jak Iniesta wpakował bramkę... skakałem, latałem, pływałem, prawie popuściłem ze szczęścia ;DDDD Finał jest Nasz!

0

chłopak się rozwija, brawo mu!

0

No pewny siebie jest Raul ;P zobaczymy jak będzie ;]

0

To ci świńska grypa... najlepiej do Polski by wpadli i na pagórkach przygotowywaliby się ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?