14 września 2009, 20:56
0
Szkoda, że nie ma jakiegoś linku do torrenta ;>
19 sierpnia 2009, 11:15
bzdura jak dla mnie...
17 sierpnia 2009, 16:44
elegancja
31 maja 2009, 13:03
Ile trwa dokładnie ten skrót?
15 maja 2009, 18:33
Też bym się na jego miejscu przeniósł... od stycznia prawie nic nie gra w Milanie, wpuszczają go na 10-15 ostatnich minut... porażka ;/
30 kwietnia 2009, 20:44
To ci świńska grypa... najlepiej do Polski by wpadli i na pagórkach przygotowywaliby się ;P
30 kwietnia 2009, 20:46
No pewny siebie jest Raul ;P zobaczymy jak będzie ;]
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Szkoda, że nie ma jakiegoś linku do torrenta ;>
0
bzdura jak dla mnie...
0
elegancja
0
Ile trwa dokładnie ten skrót?
0
Też bym się na jego miejscu przeniósł... od stycznia prawie nic nie gra w Milanie, wpuszczają go na 10-15 ostatnich minut... porażka ;/
0
To ci świńska grypa... najlepiej do Polski by wpadli i na pagórkach przygotowywaliby się ;P
0
No pewny siebie jest Raul ;P zobaczymy jak będzie ;]
0
bzdura jak dla mnie...
0
Też bym się na jego miejscu przeniósł... od stycznia prawie nic nie gra w Milanie, wpuszczają go na 10-15 ostatnich minut... porażka ;/
0
elegancja