patruk2009
Dołączył/a: grudzień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koledzy, da ktoś linka??? Za granicą, nie działa mi player. :/
0
Dokładnie, Barcelona (cały zarząd) nadal gra złotym pokoleniem... którego już niestety nie ma.
Nikogo nie wyprodukowalismy na miejsce naszej pomocy, ahhh tak był Thiago który robi cuda u szwabów... Busi w wczorajszym meczu spał. Potrzeba nam tam też dobrego młodego ŚPDka, który będzie mógł walczyć z Busim... Ivan podobał mi się w sevilli i w jednym sezonie w Barcy. Porównując go z pokocnikami Realu to koleś jest 2 tempa wolniejszy i klasę słabszym zawodnikiem. GOMES ten Pan chyba nie ma kolegów w Barcelonie bo biega jak zzagubiony, w repce jakoś wygląda, jednak tutaj to strach patrzeć. Pique stary wyjadacz musi dostać pare meczów na ławce bo robi proste błędy w odbiorze, Benzyna wygrywa z nim piłki jak chce. Podoba mi się Semedo, ma pomysły, jest szybki, chce mu się biegać, mam nadzieję że będzie grał więcej. Suarez musi dostać piłki, sam Messi nie oszuka połowę defensywy przeciwnika i piłki mu nie wyłoży niestety, choć potrafi to robić ale jednak no to Real Madryt na nich potrzeba drużyny. Umtiti coś bez formy... ale młody jest, ambitny to wróci do normalnej dyspozycji. Digne jest tak słaby? Nie potrafi chociaż powalczyć o skład z Alba... Gra jedynie z ogórkami to za mało niestety :/
Messiego to mi żal, człowiek nie ma z kim pograć w piłkę :////// Roberto chciałbym zobaczyć w pomocy na pozycji Andre
PoZdrawiam
0
Busi idz sie wyspij
0
ktoś musi tą piłkę dembelowi dostarczyć, aby ją dostarczyć ktoś musi ja odebrać, a no tak paulinho to zrobi XDDDDDDDDDDDDDDDDD
2
Mieć 200 baniek na transfery a oni paulinho z chin za 40 kupują...
Gdzie nam potrzeba conajmniej 2 podstawowych młodych wymiatających do podstawowego na już
4
Taki mamy zarząd, Perezio od białych już za te pieniądze sprowadziłby 2 dobrych mlodych zawodników, ale nie... u nas przez połowę okienka kupowali jakiegoś paulinho od chonczykow :/
0
Dokładnie tak
Za 2-3 lata jak PSG nadal będzie bez najwyŻszych trofeów możemy spodziewać się, że Perez przygarnie Neya, w końcu będzie musiał zastąpić CR`a kimś z najwyŻszej półki. Po drodze zgarnie tego dZieciaka z Monako i będzie miał znowu galaktyczny atak :/
Chyba, że Neymarowi wróci rozumek, będzie miał dość pieniędzy i nie zrobi tego klubowi, który zrobił z niego piłkarZa za 222 mln euro...
0
dokładnie tak, chłopak nie jest typową gwiazdą, więc powinien zapieprzać i kombinować, na wakacje by tu nie przyjechał :D
1
hahahahhahahha
0
Robercika bym chciał za Rakiete zobaczyć
0
Według mnie to potrzebny po prostu czas.
Czas jest potrzebny, aby się wszystko zgrało.
Nie skreślałbym żadnego z naszych transferów.
Denis, Gomes, Paco wyróżniali się u dawnych pracodawców cnie?
To jest Barcelona... Tutaj walczy się o wszystko. To są młodzi chłopacy, przyszli do nas latem, ale od razu spadła na nich wielka odpowiedzialność, bo mieli nas wzmocnić i dawać kolejne tytuły, w tym samym oknie nie przyszła do nas żadna wielka gwiazda, która mogłaby ściągnąć na Siebie uwagę WSZYSTKICH.
Chyba każdego może to przerosnąć.
Narzekać i cisnąć moglibyśmy piłkarzy typu Ivan czy turek gdyby meli taki słaby sezon jak Ci MŁODZI, bo to doświadczeni, trochę starsi panowie.
Ciekawe jak Ci młodzi wejdą w kolejny sezon. Na pewno jest w nich duużo potencjału, inaczej by ich tu nie było.
Coutinho, Veratti PETARDA ale myślę, że taki Denis i Gomes też mogą dojść do takiego poziomu.
Paco bym w spokoju zostawił, niech bez presji biega to i zacznie ładować bramy.
Digne na plusa u mnie, niech walczy z Albą ;) za 2 sezony albo 3 nawet do 1 składu. Jordi kiedyś też się zmęczy.
Kogo kupić, sprzedać to nie wiem, nie siedzę w zarządzie. Być może pożyczyć któregoś z młodych pomocników komuś?
0
Co ty
sytuacje były... całkiem niezłe
0
Musi być dobrze
Wierzmy w to :D
Nawet nie wymagam awansu, choć byłbym w niebie gdybyśmy tego dokonali.
Wystarczy mi, jak panowie pokażą, że mają jaja i potrafią grać!
Zwycięstwo, zwycięstwo po którym nikt nie będzie mówił, że Barca grała źle
Takie coś będzie mnie satysfakcjonowało!
Wie ktoś może, gdzie obejrzeć meczyk na necie?
Chociaż jakaś płatna transmisja?
4
Śmieszy mnie to
Ten wysoki kolo w ciemnych włosach, który się kręci w środku pola szczególnie
Nasi obrońcy chcą rozegrać a on się chowa? Kryje przeciwnika?
Aha.
2
Zawodnicy wierzą, będą walczyć, no to pany, zamknąć twarze i mieć nadzieję!
Jak będzie znowu kicha, to będziecie tutaj psioczyć na naszą Barce.
Ważne by pokazali, że im zależy
Nie wymagam awansu, zadowoli mnie dobra gra z sportową złością ;)
Finały ligi mistrzów to już wysoki poziom, raz na jakiś czas paka z Paryża może być od nas lepsza ;)
Spokojnie Cules! :D
1
Mówiłem WIARA ludzie WIARA w nich i do przodu
BRAWWWOOOO!
24
WIARA! WIARA!
Ludzie! Co z wami? Wiemy, że nasi potrafią kopać, nie płaczcie jeszcze...
0
Mi to jakos przypomina stylem gry CR'a
0
A Pique dalej kradnie,,,
3
To co? Zwalniamy wuefiste?
0
Rakieta co podał...
0
Spokojnie spokojnie koledzy, Leoś za chwile wszystko wyjaśni.
0
Rakitić może nie podawal duzo do przodu, ale kiedy mial podac to podal. I do tego bardzo duzo walczyl w odbiorze piki, wymuszal duzy pressing, i doskakiwal do kazdej pilki. Szkoda ze jest troche wolny.