Dokładnie, Barcelona (cały zarząd) nadal gra złotym pokoleniem... którego już niestety nie ma.
Nikogo nie wyprodukowalismy na miejsce naszej pomocy, ahhh tak był Thiago który robi cuda u szwabów... Busi w wczorajszym meczu spał. Potrzeba nam tam też dobrego młodego ŚPDka, który będzie mógł walczyć z Busim... Ivan podobał mi się w sevilli i w jednym sezonie w Barcy. Porównując go z pokocnikami Realu to koleś jest 2 tempa wolniejszy i klasę słabszym zawodnikiem. GOMES ten Pan chyba nie ma kolegów w Barcelonie bo biega jak zzagubiony, w repce jakoś wygląda, jednak tutaj to strach patrzeć. Pique stary wyjadacz musi dostać pare meczów na ławce bo robi proste błędy w odbiorze, Benzyna wygrywa z nim piłki jak chce. Podoba mi się Semedo, ma pomysły, jest szybki, chce mu się biegać, mam nadzieję że będzie grał więcej. Suarez musi dostać piłki, sam Messi nie oszuka połowę defensywy przeciwnika i piłki mu nie wyłoży niestety, choć potrafi to robić ale jednak no to Real Madryt na nich potrzeba drużyny. Umtiti coś bez formy... ale młody jest, ambitny to wróci do normalnej dyspozycji. Digne jest tak słaby? Nie potrafi chociaż powalczyć o skład z Alba... Gra jedynie z ogórkami to za mało niestety :/
Messiego to mi żal, człowiek nie ma z kim pograć w piłkę :////// Roberto chciałbym zobaczyć w pomocy na pozycji Andre
PoZdrawiam
Mieć 200 baniek na transfery a oni paulinho z chin za 40 kupują...
Gdzie nam potrzeba conajmniej 2 podstawowych młodych wymiatających do podstawowego na już
Śmieszy mnie to
Ten wysoki kolo w ciemnych włosach, który się kręci w środku pola szczególnie
Nasi obrońcy chcą rozegrać a on się chowa? Kryje przeciwnika?
Aha.
Taki mamy zarząd, Perezio od białych już za te pieniądze sprowadziłby 2 dobrych mlodych zawodników, ale nie... u nas przez połowę okienka kupowali jakiegoś paulinho od chonczykow :/
Mieć 200 baniek na transfery a oni paulinho z chin za 40 kupują...
Gdzie nam potrzeba conajmniej 2 podstawowych młodych wymiatających do podstawowego na już
Komentarze
0
Koledzy, da ktoś linka??? Za granicą, nie działa mi player. :/
0
Dokładnie, Barcelona (cały zarząd) nadal gra złotym pokoleniem... którego już niestety nie ma.
Nikogo nie wyprodukowalismy na miejsce naszej pomocy, ahhh tak był Thiago który robi cuda u szwabów... Busi w wczorajszym meczu spał. Potrzeba nam tam też dobrego młodego ŚPDka, który będzie mógł walczyć z Busim... Ivan podobał mi się w sevilli i w jednym sezonie w Barcy. Porównując go z pokocnikami Realu to koleś jest 2 tempa wolniejszy i klasę słabszym zawodnikiem. GOMES ten Pan chyba nie ma kolegów w Barcelonie bo biega jak zzagubiony, w repce jakoś wygląda, jednak tutaj to strach patrzeć. Pique stary wyjadacz musi dostać pare meczów na ławce bo robi proste błędy w odbiorze, Benzyna wygrywa z nim piłki jak chce. Podoba mi się Semedo, ma pomysły, jest szybki, chce mu się biegać, mam nadzieję że będzie grał więcej. Suarez musi dostać piłki, sam Messi nie oszuka połowę defensywy przeciwnika i piłki mu nie wyłoży niestety, choć potrafi to robić ale jednak no to Real Madryt na nich potrzeba drużyny. Umtiti coś bez formy... ale młody jest, ambitny to wróci do normalnej dyspozycji. Digne jest tak słaby? Nie potrafi chociaż powalczyć o skład z Alba... Gra jedynie z ogórkami to za mało niestety :/
Messiego to mi żal, człowiek nie ma z kim pograć w piłkę :////// Roberto chciałbym zobaczyć w pomocy na pozycji Andre
PoZdrawiam
0
Busi idz sie wyspij
0
ktoś musi tą piłkę dembelowi dostarczyć, aby ją dostarczyć ktoś musi ja odebrać, a no tak paulinho to zrobi XDDDDDDDDDDDDDDDDD
2
Mieć 200 baniek na transfery a oni paulinho z chin za 40 kupują...
Gdzie nam potrzeba conajmniej 2 podstawowych młodych wymiatających do podstawowego na już
24
WIARA! WIARA!
Ludzie! Co z wami? Wiemy, że nasi potrafią kopać, nie płaczcie jeszcze...
4
Śmieszy mnie to
Ten wysoki kolo w ciemnych włosach, który się kręci w środku pola szczególnie
Nasi obrońcy chcą rozegrać a on się chowa? Kryje przeciwnika?
Aha.
4
Taki mamy zarząd, Perezio od białych już za te pieniądze sprowadziłby 2 dobrych mlodych zawodników, ale nie... u nas przez połowę okienka kupowali jakiegoś paulinho od chonczykow :/
3
To co? Zwalniamy wuefiste?
2
Mieć 200 baniek na transfery a oni paulinho z chin za 40 kupują...
Gdzie nam potrzeba conajmniej 2 podstawowych młodych wymiatających do podstawowego na już