@LuisSalvano a to przepraszam bardzo. Zdecydowanie stać ten klub na 300 mln na 2 transfery, szczególnie, gdy ze składu trzeba wywalić na pysk Rakitica, Pique itd. i warto byłoby ich zastąpić, ale w sumie ważne, że będzie miał kto strzelać.
@Tomo1989 a zauważyłeś może, że nie ma już takiej możliwości? Albo kupujesz takiego z nadzieją, że odpali albo ktoś inny go kupuje i zostajesz z niczym.
@Tomo1989 a zauważyłeś może, że nie ma już takiej możliwości? Albo kupujesz takiego z nadzieją, że odpali albo ktoś inny go kupuje i zostajesz z niczym.
Ktoś pokroju Piątka nie przyjdzie świadomie, żeby grzać ławe. Generalnie transfer Princa moim zdaniem w teorii był świetnym pomysłem, bo gość wiedział, że będzie tylko zmiennikiem, a dobre pieniążki będą na konto wpadać; a CV chłop ma niezłe. Szkoda tylko, że rzeczywistość pokazała, że nie udźwignął zadania.
Komentarze
0
Siema, czy ma ktoś wolnego slota do jakiegoś serwisu z kanałami Canal+?
0
@LuisSalvano Więc uważasz, że pomoc mamy obsadzoną to nic dziwnego, że chcesz gościa, który napluł klubowi w twarz i to nie raz. Bravo dla ciebie.
0
@LuisSalvano a to przepraszam bardzo. Zdecydowanie stać ten klub na 300 mln na 2 transfery, szczególnie, gdy ze składu trzeba wywalić na pysk Rakitica, Pique itd. i warto byłoby ich zastąpić, ale w sumie ważne, że będzie miał kto strzelać.
1
@Bartex a masz pożyczyć Bartomeu 500 mln?
10
@Tomo1989 a zauważyłeś może, że nie ma już takiej możliwości? Albo kupujesz takiego z nadzieją, że odpali albo ktoś inny go kupuje i zostajesz z niczym.
10
@Tomo1989 a zauważyłeś może, że nie ma już takiej możliwości? Albo kupujesz takiego z nadzieją, że odpali albo ktoś inny go kupuje i zostajesz z niczym.
6
Faktycznie przegrał rywalizacje... póki nie zaczęła się szopka z przedłużaniem kontraktu to Rabiot był w wyjściowej jedenastce Tuchela
3
Ktoś pokroju Piątka nie przyjdzie świadomie, żeby grzać ławe. Generalnie transfer Princa moim zdaniem w teorii był świetnym pomysłem, bo gość wiedział, że będzie tylko zmiennikiem, a dobre pieniążki będą na konto wpadać; a CV chłop ma niezłe. Szkoda tylko, że rzeczywistość pokazała, że nie udźwignął zadania.
2
Malcom gra na innej pozycji niż Suarez
1
Może mówię sobie co chce, ale ci panowie grają na dwóch różnych pozycjach...