omran03
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja wole kanute z sevilli niz forlan a wy?
0
szkoda ze nie ma innej druzyny hiszpanskiej ale za to jest fcbarca mamy z czego sie cieszyc
0
juz sesc fabregas jest kupiony za 50 mil gratuluje barcy
0
powtarzam cesc fabregas i ibrahimovic i ashle cole potrzebujemy ci trzy pilkarze
0
król afryki zostanie eto to wieki piłkarz
0
nie namawiamy jak real madrit heheh wieki szacunek dla moj wieki klub vesca barca
0
ashle cole i ibrahimovic i cesc fabregas i :)
0
ludzie cesc fabregas , ashle cole ,ibrahimovic byłby bomba zajebisty transfer:)
0
ashly cole cesc fabregas i van persi byłby mega :)
0
moim zdaniem przedałby sie cesc fabregas i van persi i tylko prawdziwe cule
0
byłby fajne transfer jak by kupowali omrana z akademiej medycznej:P
0
idealna moim zdaniem kocham was :)
0
viva la barca finał dla nas jest
0
zastapi eto i to realny jest bo eto ostatnio ....
0
etoo zero poziom:(
0
fanem fc barca do śmierci
0
nie kolego nie ciesz z chelsea bedzie bardzo cięzki mecz zobaczemy najwyzej
0
tylko chelsea i trójka mamy
0
pedały real madrid kocham barca hrhhrhrhrhhr
0
jak mozna gladac mecz fcbarca vs nietoperze?dzieki z gory
0
jak mozna ogladac ten mecz dzieki z góry
0
czy livesport1 mozna ogladac ten mecz dzieki z góry
0
jak mozna ogladać mecze na internecie dzieki z gory