3 czerwca 2009, 11:49
0
ja wole kanute z sevilli niz forlan a wy?
3 czerwca 2009, 11:46
szkoda ze nie ma innej druzyny hiszpanskiej ale za to jest fcbarca mamy z czego sie cieszyc
2 czerwca 2009, 23:22
juz sesc fabregas jest kupiony za 50 mil gratuluje barcy
2 czerwca 2009, 22:29
powtarzam cesc fabregas i ibrahimovic i ashle cole potrzebujemy ci trzy pilkarze
2 czerwca 2009, 15:26
król afryki zostanie eto to wieki piłkarz
18 maja 2009, 13:18
zastapi eto i to realny jest bo eto ostatnio ....
2 czerwca 2009, 15:16
ashle cole i ibrahimovic i cesc fabregas i :)
2 czerwca 2009, 15:23
nie namawiamy jak real madrit heheh wieki szacunek dla moj wieki klub vesca barca
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
ja wole kanute z sevilli niz forlan a wy?
0
szkoda ze nie ma innej druzyny hiszpanskiej ale za to jest fcbarca mamy z czego sie cieszyc
0
juz sesc fabregas jest kupiony za 50 mil gratuluje barcy
0
powtarzam cesc fabregas i ibrahimovic i ashle cole potrzebujemy ci trzy pilkarze
0
król afryki zostanie eto to wieki piłkarz
0
powtarzam cesc fabregas i ibrahimovic i ashle cole potrzebujemy ci trzy pilkarze
0
zastapi eto i to realny jest bo eto ostatnio ....
0
ashle cole i ibrahimovic i cesc fabregas i :)
0
juz sesc fabregas jest kupiony za 50 mil gratuluje barcy
0
nie namawiamy jak real madrit heheh wieki szacunek dla moj wieki klub vesca barca