O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, trenerka, psychologia
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły Barcelona, Arsenal
  • Barcelonie kibicuję od 2004r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 3450
  • Liczba komentarzy 485
  • Polecenia 94

Komentarze

1

@MesQueUnClub_87

Kafarnaum mocne i bolesne, jak lubisz filmy pokazujące brzydką stronę świata, to jak najbardziej.

Przemytnik to taki typowy Clint Eastwood. Trochę za bardzo w stylu "kiedyś to było", ale całkiem przyjemne. Na pewno gorsze niż Gran Torino.

Boże Ciało to po prostu najlepszy polski film tego roku, konkurencję zostawił w tyle jak w 2018 Zimna Wojna. Super jest.

Pewnego razu w Hollywood to obowiązek, jeśli lubisz Tarantino. Cześć uważa, że za mało akcji, ale ja lykalem każdy dialog ze łzami w oczach. I ten Leo...

Pierwszy Człowiek fajny, ale specyficzny. Jest prowadzony bardzo powoli. Utwór "The Landing" w trakcie filmu wyrwał mnie z fotela.

John Wick tak jak poprzednie części, całkiem fajny z tym oryginalnym podejściem do filmu akcji.

Midsommar jest po prostu genialny. I warto wiedzieć, że cudowne zdjęcia robił Polak!

7 uczuć na początku mi się nie podobało, ale im dłużej o nim myślałem, tym mądrzejszy ten film mi się wydawał. Ale na pewno to nie jest kolejny Dzień świra, jeśli ktokolwiek się tego spodziewał

3

@UnoDosDres Jestem ciekaw, kiedy moderacja zainteresuje się takimi tekstami. Pochwalanie mordobicia i samosądu? Wcześniej promowanie stref wolnych od gejów i lesbijek? To już dawno wykroczyło poza kwestie poglądowe. To zwykły atak na podstawowe prawa ludzi.

Jak ktoś to poscreenuje i umieści w necie, to w Polskę pójdzie fama, jaki przekaz się tutaj toleruje. I to nie będzie przyjemny pobyt na świeczniku. Brzydzę się, a nie jestem jakimś wrażliwcem.

0

eee, to chyba nie do końca tak. Barcelona od kilku sezonów nie potrafi dominować na boisku tak wyraźnie. Z trudnymi rywalami czasem pomagała kalkulacja, częściej Messi, bywało, że Alba czy Suarez. Ale to nie było tak, że Barcelona wychodziła i dawała jakąś niesamowitą jakość. Jak rywal jest bardzo mocno zmotywowany, to nie ma odpowiedzi. Barca gra w grę, którą jej się narzuca. Po wyniku 0:0 na pewno by przegrała w rewanżu z Liverpoolem. NA PEWNO.

1

Po prostu genialny!

0

ale jak mieli przebijać się przez ten mur, skoro do dyspozycji mieli 3 ofensywnych zawodników? Messi dostawał piłki, żeby coś rozegrać, Suarez kopał się po czole, a Dembele był aktywny, ale nieskuteczny. Pomocnicy dzisiaj pomagali tylko defensywie.

Tak dla przypomnienia, za najlepszych czasów Barca grała jednym defensywnym pomocnikiem, jednym kreatywnym i jednym ofensywnym. Aktualnie trzech jest skupionych na obronie. W tym dobrze w defensywie wygląda tylko jeden.

Zobacz wszystkie

57

Jestem w przypadku Umtitiego całkowicie po stronie zarządu. Barcelona i tak jest klubem, który płaci zawodnikom zdecydowanie za dużo. Real potrafi płacić młodym zawodnikom znacznie mniej. Umtiti jest wolnym człowiekiem i jeśli jego priorytetem jest kasa (rozumiem to), to niech idzie do United.

Barcelona mimo wszystko jest klubem trochę romantycznym, a poza tym odpowiedzialnym. Kto z Was pójdzie do szefa zarabiając 3 tysiące i poprosi o podwyżkę do 10 tysięcy? Niezależnie od tego jak bardzo udany to był rok w firmie, to po prostu niemożliwe. A czemu romantyczna? Nikt tu nikogo nie będzie błagał piłkarza o pozostanie. Wciąż są zawodnicy, którzy są gotowi na obniżenie zarobków tylko po to, żeby grać w tych barwach.

13

Gotowy był choćby Cesc, teraz Griezmann rezygnuje z kasy na poziomie 25 mln, żeby zarabiać 15.

A jeśli ktoś gra gorzej niż Umtiti, a zarabia dużo więcej, to nie jest problem zarobków Umtitiego, a tej osoby. Barcelona wedlug wszystkich raportów finansowych wydaje na pensje piłkarzy znacznie więcej niż inne kluby. To takim piłkarzom jak Andre Gomes trzeba płacić mniej.

I w każdej firmie ważny jest stabilny rozwój finansowy pracownika. Umtiti swoim życzeniem chce wskoczyć na poziom zbliżony do Iniesty. Po dwóch udanych sezonach. Abstrakcja

7

Komentatorzy narzekali na Dembele (dopóki nie strzelił bramki). Macie podobne zdanie? Według mnie w pierwszej połowie był w ogóle najlepszy na boisku. Nieszablonowe dryblingi, bardzo aktywny. A najciekawsze, że po nim wyraźnie widać, jak wiele jeszcze może być przed nim.

4

Akurat KRRiT nie jest "dobrozmianowa". Dlatego PiS powołał m.in. Radę Mediów Narodowych, żeby móc sterować publicznymi mediami poprzez inne organy. Ale sama KRRiT pozostaje w poprzedniej formie do końca kadencji.

4

16:28 – Informacja dla ludzi, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć i korzystać z Internetu, dlatego wolą męczyć innych pytaniami(...)
Niepojęte.
"Jeżeli szukacie informacji to nie szukajcie jej u nas, tylko na innych portalach". Komuś tu ewidentnie nie zależy na interesie. I jeszcze brak szacunku do czytelnika. Coż Pan nawyczyniał, Panie Majerr? Może zamiast napinki redaktora zrobić ramkę z komentatorami wyznaczonymi na mecz? To chyba nie wymaga wielkiego nakładu pracy, a tylko umiejętności "samodzielnego myślenia i korzystania z Internetu". Hmm, Majerr? Umowa stoi? Ty to zgłaszasz w redakcji i dzielisz się ze mną kasą, ok? Proponuję stosunek 70%-30% dla mnie, bo Ty dostaniesz spokój od tych "męczących pytaniami".