Następny mecz:  Cartagena  -  Barcelona     ·  Dziś o 19:00  ·  Towarzyski FCBarcelona.com   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Gdańsk

Zainteresowania:

piłka nożna, trenerka, psychologia

Ulubiony zawodnik:

Iniesta

Ulubione zespoły:

Barcelona, Arsenal

Barcelonie kibicuję od:

2004r.

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

19 grudnia 2010

Dni w serwisie

3251

Liczba komentarzy

484

Ocena komentarzy

+93

Najlepiej oceniane komentarze
 • nsslook

  Jestem w przypadku Umtitiego całkowicie po stronie zarządu. Barcelona i tak jest klubem, który płaci zawodnikom zdecydowanie za dużo. Real potrafi płacić młodym zawodnikom znacznie mniej. Umtiti jest wolnym człowiekiem i jeśli jego priorytetem jest kasa (rozumiem to), to niech idzie do United.

  Barcelona mimo wszystko jest klubem trochę romantycznym, a poza tym odpowiedzialnym. Kto z Was pójdzie do szefa zarabiając 3 tysiące i poprosi o podwyżkę do 10 tysięcy? Niezależnie od tego jak bardzo udany to był rok w firmie, to po prostu niemożliwe. A czemu romantyczna? Nikt tu nikogo nie będzie błagał piłkarza o pozostanie. Wciąż są zawodnicy, którzy są gotowi na obniżenie zarobków tylko po to, żeby grać w tych barwach.

 • nsslook

  @puyol_presidend5: Gotowy był choćby Cesc, teraz Griezmann rezygnuje z kasy na poziomie 25 mln, żeby zarabiać 15.

  A jeśli ktoś gra gorzej niż Umtiti, a zarabia dużo więcej, to nie jest problem zarobków Umtitiego, a tej osoby. Barcelona wedlug wszystkich raportów finansowych wydaje na pensje piłkarzy znacznie więcej niż inne kluby. To takim piłkarzom jak Andre Gomes trzeba płacić mniej.

  I w każdej firmie ważny jest stabilny rozwój finansowy pracownika. Umtiti swoim życzeniem chce wskoczyć na poziom zbliżony do Iniesty. Po dwóch udanych sezonach. Abstrakcja

Ostatnie wystawione oceny

Finał

Finał Puchar Króla Niedziela, 22 maja 21:30 Transmisja: Canal + Sport

Gorące tematy